بهترین شرایط ممکن برای تراکتور در هفته 27 لیگ برتر فراهم بود تا با شکست تیم رده یکی مانده به آخرجدول یعنی پیکان ، رده دومی خود را تثبیت نموده و حداقل در سه هفته ماند به پایان لیگ سهمیه آسیای خود را مسجل کند اما حیف که در ادامه بازیهای بد این تیم در هفته های اخیر این فرصت به هدر رفت .گویا  سریال کابوس وار تراکتور در اخر هر فصل تمامی ندارد . اما  

در ریشه یابی این تساوی که چیزی از شکست کمتر نداشت یک چیز واضح و آشکار است و آن ناهماهنگی در جاگیری و پاسکاری روان بازیکنان و اشتباهات فاحش دروازه بان و خط دفاعی تیم است که نشان از کم تمرینی فاحش تیم دارد .
 پر واضح است که تیمی که به جای تمرین حواسش به تحریم بازی ها باشد هر قدر هم ستاره داشته باشد نمی تواند در زمین بازی توانایی های خود را بروز دهد . چرا ؟
 چون مدیریت تیم با ذهنیت غلط کناره گیری از بازیها عملا بازیکنان را پراکنده کرد و سرمربی تیم هم با تبعیت از یک تصمیم نادرست عملا تمرین جدی را رها کرد وخود را ناخواسته خلع سلاح نمود تا بازی یک سر ناهماهنگ در همه بازیها نتیجه ای جز اینها نداشته باشد .
دقیقه 95 بازی، بازیکن تیم خودی به جای ارسال توپ به محوطه جریمه و باکس دفاعی حریف توپ را به عقب و به دروازه بان خودی پاس می دهد!
نمی دانم اسم این کار اراباید ناشی گری گذاشت یا خیانت ؟
 در مورد دیگر تیم تبریزی وضعیت حتی بدتر از اینهاست و حالا رقیبان ماشین سازی با برد در این روزها می توانند ماشین را به سمت سقوط سوق دهند .کاری که این فصل خطیبی با این تیم کرد کم از دشمنی نداشت و او می توانست با تواضع و آرامش و پرهیز از خودنمایی و تکروی راه را برای موفقیت های شخصی خود هم باز کند .
 اما مخلص کلام اینکه مهندس زنوزی باید این روزها حداقل از مدیریت ،کادر فنی و بازیکنانش بخواهد سرمایه گذاریهای مادی و معنوی فوتبال تبریز را به باد فنا ندهند . 


نظرات()   
   
سیامک
یکشنبه 12 مرداد 1399 01:18 ب.ظ
بیایید منصفانه قضاوت کنیم. نویسنده کاملا محق است در چند بازی اخیر ف تراکتور فقط وقت تلف میکرد و بیشترین پاس را دروازه بان دریافت مینمود. آیا نیاز به گلزنی نداریم ایا بایستی فقط به امید خطای پشت 18 و شوتهای حاج صفی باشیم
تیم نه تاکتیک دارد و نه برنامه - دیمی بازی میکند تیمهای محلاتی تبریز بهتر از تراکتور بازی میکنند
کاش به آسیا نرویم چون زنگ تفریح تیمهای بزرگ خواهیم شد و آبروی فوتبال تبریز در سطح بین المللی خواهد رفت
یکشنبه 12 مرداد 1399 08:39 ق.ظ
خوب میلونها دلار به بازیکن خارجی داده اند عرضه ندارند اون را بیارند کشور و بازی بکنه .چرا از میمبلا استفاده نمی کنه چون الهامی بهش اعتقاد نداره . به نظرم اگه از بازیکنای جوان نیمکت استفاده کنند بهتر از این بازکنا نتیجه می گیرند.هیچ چیز تو این تیم سرجای خود نیست. چرا تو تراکتور چیزی به اسم جریمه نیست تا بازکنای کم کار حاشیه امن نداشته باشند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات