دوبازی اخیر تراکتور در مقابل تیم های استقلال و سپاهان در حالی برگزار شد که دوتیم یادشده در روزهای فوتبالی خوبی از لحاظ آمادگی بدنی و تاکتیکی قرار داشتند اما خوش شانسی یا بهتر بگوییم آمادگی دروازه بان تراکتور در این روزها مانع از شکست در هر دو بازی برابر تیم های قدر لیگ شد .

تراکتورکه تا چند هفته پیش با ایجاد یک کمپین با 6 باشگاه دیگر قصد کناره گیری از لیگ را داشت اعلام کرد که بنا بر درخواست هواداران ب لیگ باز خواهد گشت و تا آنروز به اکثر بازیکنان خود اجاز داده بود تا با ترک اردوی تیم به مسافرت و کنار خانواده های خود برگردند!
در بازی با استقلال ،وضعیت مسعود شجاعی طوری بود که احساس میشد این بازیکن چندین سال است که پابه توپ نشده و در هر مصافی در بازی با استقلال به زمین می خورد ! وضعیت اشکان نیز بهتر از مسعود شجاعی نبود و ودر بازی با سپاهان در دقایقی که به بازی آمد بسیار نا آماده بود . اما بر خلاف نتیجه گیری در این دو بازی هدف من نویسنده از از بیان این حرف ها چه می تواند باشد ؟
در این دو بازی واقعا رشادت های رشید مظاهری به داد تیم تیم رسید و گرنه شاید اگر وی نیز نا آماده بود تراکتور با دریافت گل های زیاد به جای شادی و امید یاس را برای هوادارانش به ارمغان می آورد .
خودمان را نباید گول بزنیم و در باد نتایج این دو بازی بخوابیم چرا که بازی بعد دربرابر تیم شکست خورده شهر خودرو در مشهد و اتفاقا بدون رشید که نیست تا رشادت کند کار سختی در پیش داریم !
این سخنان از باب شماتت یا ناراحت کردن یا القا نا امیدی نیست بلکه هشداری است به مسئولین تیم تا با تصمیمات نادرست در رها کردن بازیکنان و رها کردن تمرین ، سرمایه های معنوی هواداران و مادی مالک این تیم را بر باد فنا ندهند! چرا که تیم تراکتور و البته این روزها سایر تیمها متوجه این موضوع هستند که شیرین کاری های وزارت ورزش در حمایت همه جانبه ، آشکار وبی ملاحظه از تیم پرسپولیس ، عملا قهرمانی را به تهرانی ها پیشکش کرده است و اگر تیمی چون تراکتور که از هر لحاظ همیشه مورد ظلم و اجحاف آشکار ( برخلاف تیم های تهرانی ، اصفهانی و مشهدی ) عوامل ورزش و فوتبال است خود اشتباهات فاحش انجام دهد دیگر امیدی به کسب افتخار نخواهد داشت .
اما خوش بختانه دروازه بان دیگر تراکتور نیز در سطح دروازه بان فیکس این تیم بوده و با درخشش در بازی بعد و در صورت نیاز در بازی های بعد تر می تواند تراکتور را به کسب سهمیه آسیا امیدوار تر کند .
اما روی دیگر سخن با آقای الهامی عزیز و بازیکنان این تیم است که باید تمرکز و حضور ذهن خوب خود هر بازی را برای برد به میدان بروند و با جدیت در تمرینات و حمایت از کار تیمی در میدان مسابقه و پرهیز از تکروی و استفاده حد اکثری از فرصت ها ، فرصت کسب سهمیه را به سایر رقیبان ندهند .
 انشااالله


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic