این روزها در حالی که فوتبالی در اصل بازی نمی شود اما گویا بازی های دیگری در حول و حوش فوتبال در جریان است که چهره خوشی نیز از خود به نمایش نگذاشته است . آقای نصیر زاده که چندی پیش از سمت مدیر عاملی باشگاه ماشین سازی کنار رفته است با ادله مالک باشگاه روبرو شد که وی را به خاطر پاره ای از قصور و تبانی ها و ارتباطات با وکیل ورزشی برکنار کرده ایم اما

اما در این بین به نظر می رسد که آقای نصیر زاده  فعلا چیزی برای گفتن نداشته و بیان کرده که با صحبت با خود آقای زنوزی پیرامون این مسائل شفاف سازی خواهد کرد  و موضوع اتهام آقای زنوزی به آقای خطیر و وکیل سویسی پرونده بازیکنان تراکتور فعلا در حد برخوردهای لفظی دوطرف در جریان است .
 اما در جواب اتهام آقای زنوزی که البته با لحن تندو صریح خطاب شده است ، آقای علی خطیر که از وکلای حقوقی قراردهای فدراسیون هم هستند با بیانی که شایسته یک فرد حقوقی و تحصیلکرده نیست به ایشان توهین نموده و ادعا کرده اند که از آقای زنوزی به دلیل اتهام ناروا در محاکم قضایی شکایت خواهند کرد .

البته که هر کسی می تواند برای دفاع از حیثیت و رفع اتهام علیه خود شکایت کند اما بی ادبی و کارهای ضد فرهنگی و اشاعه منطق توهین در شان افراد حق به جانب هم نییست !
 ما به آقای خطیر می گوییم شما که می گویید اقای زنوزی دچار سوتفاهم شده است . چرا از کوره در می روید و توهین می کنید؟
گفتن این مطلب که :"چون آقای زنوزی پول دارد می تواند هر غلطی که می خواهد بکند." در شان یک انسان فهیم و با فرهنگ نیست که از قضا حقوق خوانده هم هست !
 چراو از چه روی عنوان می کنید که در 90 درصد شکایات حقوقی بین بازیکنان و باشگاهها بازیکنان برنده اند ؟
گیریم که شما راست می گویید و بازیکنی مثل کنستانت قبل از تست بدنی نباید قرارداد با باشگاه تراکتور می بست اما اینکه چه کسی مقصر است را نباید با توهین و فرافکنی به زبان آورد !

 در پرونده مربوط به استوکس گویا لودویچ وکیل صرب تبار سویسی مستندات را عمدا دست کاری و کاهش داده تا دادگاه فیفا حکم به رای به نفع استوکس بدهد .
 اینکه این امر محرز شده  یا در حد ادعاست معاون حقوقی باشگاه باید جواب بدهد که بنظر می رسد علیه ایشان هم شکایت بعمل آمده است .اما در این بین چون شما واسطه و معرف ایشان بوده اید بطور خودکار شما نیز در مظان اتهام قرار می گیرید و باید پاسخگو باشید .
شاید شما از تبانی بازیکن با وکیل سویسی که از قضا دوست شماست و از او حمایت هم می کنید خبر نداشته باشید اما این امر هم به شما اجازه نمی دهد که اتهام را با توهین مستقیم و فرافکنی پاسخ دهید .چرا ؟ چون شما یک فرد حقوقی هستید و اگر اتهامی هم به شما وارد شده می توانید از آن رفع اتهام کنید نه توهین

مسائل داخلی باشگاه هم به شما ربطی ندارد که مالک آن توانایی اداره باشگاهش را دارد یا نه. اسم این کار فرافکنی است شما به اتهام خودتان پاسخ دهید . و به قول ترک ها اگر پیاز نخورده اید چرااحساس سوزش می کنید ؟
اگر ریگی به کفش تان نیست چرا هیاهو راه می اندازید و توهین می کنید؟ شما هم حداقل یک انسانید و ممکن الخطا !
بیایید ادبیات توهین و افترا را کنار بگذاریم .
 مساله فروزان  هم به شما ربطی ندارد و اگر کادر حقوقی باشگاه درست دنبال کار تبانی وی را می گرفت محکوم می شد و دستاویزی برا ی جنابعالی برای سپر قرار دادن وی برای خودتان نمی گردید .

در هر حال کلید حل این معماها در دستان آقای نصیرزاده است که چگونه سروته این قضایا را بهم خواهند آورد . امیدواریم ایشان و باشگاه تراکتور و آقای خطیر و هر فرد دیگری که دستی براین قضایای این امر دارد پاسخگوی جامعه ورزشی ایران وجامعه هواداری تراکتور و آذربایجان نیز باشد .
 والسلام
 


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات