چهارشنبه 27 فروردین 1399  10:49 ب.ظ

این روزها با بالا گرفتن تب کرونا و در حالی که لیگ های  برتر فوتبال در تمام جهان دچار تعطیلی و رکود کامل است بعضی از شایعه پردازان هنوز دست ازکار ننشسته و برای به دست آوردن منافعی خاص شایعاتی را مطرح می کنند که عدم مدیریت این شایعات می تواند برای تمام تیم ها حاشیه ساز باشد . اما در این بین ساکت الهامی با درایت و مدیریت خاصی با شایعات و شایعه سازان برخورد می کند که نشان از دیدگاه مدبرانه و با تدبیر وی است 

این دیدگاه حرفه ای وی که بر اساس اخلاق نیز بنا نها شده حاشیه سازان را عملا خلع سلاح نموده و آن اینکه هر شایعه ای را که دور  بر تیم و باشگاهش می چرخد بی جواب نمی گذارد و با دلیل و منطق به هریک از شایعات یا گمانه زنی ها پاسخ می دهد تا تصورات یا پیشنهادات عده ای خوش خیال یا مغرض عملا به شاکله تیم صدمه نزند .
 گفته می شد که دو بازیکن از استقلال یا پرسپولیس تمایل به حضور در ترکیب تراکتور را دارند که آقای الهامی با بیانی بر اساس معیارهای اخلاقی به این شایعه پاسخ داد .
 اصولا هر باشگاه حرفه ای در هر جای جهان و در هر سطحی که باشد باید برای ایجاد و تحکیم حاشیه امنیت روانی برای تیم و نه حاشیه سازی و ایجاد دودلی در میان کادر فنی و بازیکنان یک رویکرد قوی داشته باشد که البته تراکتور فعلا با نداشتن مدیر رسانه ای حرفه ای که با شایعات مقابله کند روبروست ولی در عوض بار این زحمت رانیز الهامی با تیز هوشی بر دوش کشیده و شایعات منتج به حاشیه را سد کرده و ناکام گذاشته است .
 تراکتور باشگاهی با پتانسیل یک ابر تیم در سطح ایران و آسیاست که در صورت کامل کردن پازل های پیشرفت خود در تمام فاکتورهای حرفه ای قابلیت حضور در سطح قاره و ظهور تیمی خواهد بود که همه به دنبال بازیهای دراماتیک و جذاب از آن باشند .
 این فاکتورهای حرفه ای می تواند  از داشتن ساختار های حرفه ای سر آمد و کار کشته از مدیریت جذب بازیکن و بستن قرار داد ها و کادر حقوقی و قوانین قوی تا ساختار قوی درکادر بدنسازی و  علم تمرین باشد .

 توجه به آکادمی و تیم ها ی پایه و بازیکنان بومی و حرفه ای تر کردن روند پیشرفت آنها و البته ایجاد مدیریت رسانه ای قوی  و سایت اطلاع رسانی به روز و در حد معیارهای جهانی به چند زبان از دیگر فاکتور های حرفه ای گری برای پیگیری روند موفقیت است .
تیمی که از بازیکنان بین المللی استفاده می کند باید در امر اطلاع رسانی  و تعامل با کشورهای متبوع بازیکنان  خود نیز کانال ارتباطی مناسب داشته باشد .اصولا اخبار و تمام حرف و حدیث ها پیرامون یک تیم که پرونده های حقوقی و قضایی ورزشی دارد بایستی حتما حداقل به به زبان انگلیسی نسخه خبر رسانی در سایت خود داشته باشد .

تراکتور در دوسطح مالکیت  و سرمربی نشان داده است که دیدگاه حرفه ای قوی دارد و نویسنده امیدوار است با قوی تر و فعال تر کردن موارد اشاره شده بالا راه را برای موفقیت خود و شادی هوادارانش هر روز بیش از روز قبل، فراهم کند . انشاالله

بی نظر نروید . تبریز توپچی


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic