تراکتور در سناریوهای مظلومیت در داوری  یک به یک تمام رکورد هارا می شکند و این در حالیست که نه اعتراض درست و حسابی از جانب مسئولان باشگاه و استان درقطع ادامه این رویه به چشم می خورد و نه اهالی فدراسیون و رسانه ها به پیگیری اخبار مربوط به این امر توجهی نشان می دهند . گویا مردم هم دیگر عادت کرده اند اما شاید به قول آقای الهامی کسی زورش به متولی اصلی ورزش که در حال تیم داری است نمی رسد !

قضیه هر چه هست اتفاقتی است که اتفاقا یک طرفه به نفع تیم قرمز پوش پایتخت در جریان است .به قول ورزش سه : تراکتور 0 پارس جنوبی 1 همه برای پرسپولیس "
اعلام باخت سه بر صفر به نفع پرسپولیس و ندیدن پنالتی های حریفان از سوی داور مخصوصا تراکتور و بردن برق ورزشگاه بعد از سی سال و گرفتن یک پنالتی 2 درصدی در عرض دو دقیقه هم از جمله کارهایی است که باید در بخش عجایب کتاب گینس ثبت شود .
مسئول ورزشگاه جم در بوشهر به سرپرست تراکتور گفته است که برق این ورزشگاه سی سال بود که قطع نشده بود ولی نمی دانیم چه شد که قطع شد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 این همه علامت تعجب به خاطر تعداد پنالتی های گرفته شده یا گرفته نشده برعلیه و به سود تراکتور نیست بلکه سی علامت تعجب به خاطر سی سال خدمت صادقانه پالایشگاه جم بود که برق ورزشگاه را تامین میکرد ولی به خاطر حضور تراکتور قالب تهی کرد و از شدت هیجان خودش را خراب کرد !
بعد از پایان بازی مسئولان و بازیکنان جمی با فریاد یاحسین و سیل اشک شوق به جشن و پایکوبی پرداختند آنچنان که گویی بوشهر در جام جهانی برنده شده باشد !
 در این راستا برای نشان دادن عظمت کار امین منوچهری به خبرنگاران گفت که ذخیره های تراکتور هم به راحتی می تواند جایگاه هفتم جدول لیگ برتر را به راحتی کسب کند .
 ما می دانیم که مسئول برق ورزشگاه و منوچهری راست می گویند ولی به قول سرمربی تراکتور دیگر نمی دانیم که چطور باید اعتراض کنیم . با که باید گفت این حال غریب !
فی الحال مسئولان سپاهان و نیز باشگاه خودی نیز از اعتراض خسته شده و به خاطر تبعات اعتراض های قبلی زبان در کام کشیده و سکوت اختیار کرده اند تا پوکر پرسپولیسی ها تحقق یابد !
عادل ترین مرد جهان جایی گفته نصف بیشتر گناه مظلومیت بر ذمه مظلوم است که اجازه ظلم می دهد .
همین.
والسلام


نظرات()   
   
تیرختورچی
یکشنبه 11 اسفند 1398 06:40 ب.ظ
تازه اول کار هست
پاسخ تبریز توپچی : خداوند آخرش را به خیر کند .
تراختورچی
یکشنبه 11 اسفند 1398 01:45 ب.ظ
داداش بجای اینا بنویس اقای زنوزی چرا یه سرمربی خوب و جوان خارجی نیاوردی تا تیمو با نظر اون ببندی چرا وقتی تیمو میبندی با نظر دلال و کمک مربی انجام میدی بعد سرمربی میاری چرا مهاجم خوب و دفاع خوب نمیاری چرا تصمیم گیرنده باشگاهت یه دلال منشوری که فقط به فکر جیبش تا باشگاه اخرشم همین میشه دیگه میریم از تیمای پایین جدول میبیازیم میگیم تقصیر داور و زمین و زمان بود داداش زمان عوام فریبی گول زدن هوادار گذشته تیم ماخوب بسته نشده و در حد قهرمانی نیست خودمونو گول نزنیم حالا پارس جنوبی پنالتی زد گل شد اگه ما خوبیم چرا ما ۳،۱ نبردیمش
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات