در اینکه داوری ها در کل دارای یک ضعف عمومی است بر کسی پوشیده نیست . اما در پوشش همین ضعف عمومی داوران با فراغ بال یک سری داوری ها بحث برانگیز را انجام می دهند که نشان از یک هدف مندی برای زمین زدن تیم های تبریزی که اساسا خصوصی هستند می دهد .

در بازی تراکتور با پرسپولیس که با 13 کارت 12 زردو 1 قرمز همراه بود داور موقعیت های 50 به 50 را هم به نفع پرسپولیس سوت زد تا نشان دهد که سمبه فشار برا اساس سفارش چقدر پر روز است!
اما موضوع و مشکل به این ها ختم نمی شود و داور با نگرفتن 3 پنالتی در بازی ماشین سازی و شهرخودرو برای طرفین، نشان داد که تا چه اندازه بازی را جدی نگرفته . البته شهر خود رو بازی را با اشتباهات مکرر ماشین سازی برد وداور مجبور نشد تا پنالتی های این تیم و نیز ماشین سازی را بگیرد . اما جدی نگرفتن داوری از سوی داور نشان از یک بد بختی عمده در داوری ورزش دارد که روز به روزهم بدترمیشود .
البته این سو داوری تا چه حد عمدی و هدف داراست زیاد جای سئوال ندارد چرا که ضربه زدن به باشگاه داری خصوصی در شرایطی که وزارت ورزش تیم داری می کند امر دور از ذهنی نیست و این جانب داری ها یک امر ذاتی و نا خود آگاه تلقی می شود !
 امیدواریم که اینها زمینه ساز بدبینی های عمیق در باشگاه داری های خصوصی نشود .که اگر این کار به هر دلیلی صورت گیرد ضربه به اساس ورزش کشور و مردم داری در ورزش خواهد بود .
 هواداران تمام تیم ها  می توانند نظر بدهند.


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 14 بهمن 1398
نظرات()   
   
سه شنبه 15 بهمن 1398 06:52 ب.ظ
وقتی مسئولان تراکتور در مورد اصل بدیهی اعتراض به توهین های نژادی که می تواند حتی باعث توقف بازی شود ، سکوت می کنند انتظار داوری به حق را نبایدداشت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic