جناب آقای پیروانی مدیر خوش صحبت پرسپولیس در جواب سئوالی مبنی بر شایعه مهندسی نتایج به نفع پرسپولیس با حاضر جوابی خاصی فرموده اند که برای ما مهندسی نتایج و جود ندارد اما تادل تان بخواهد در تیم مان مهندس داریم !
بنده به خود ایشان که یکی از به اصطلاح مهندس های همان تیم شان هستند عرض می کنم که

افشین خان چطور می شود که داور مقابل تراکتورتان در فصل قبل، گل سالم حاج صفی را آفساید تشخیص دادند!!؟
در بازی امسال همین دو روز پیش  چطور 5 بار اعتراض گلمحمدی کارت زرد دارد و دوبار اعتراض الهامی کارت قرمز؟!!!
چطور خانزاده محروم میشود و خلیل زاده تبرئه ؟!!!
چطورسال قبل، 97 شمسی تا فهمیدید استوکس اگر بتواند مرتب به همان روال  گلزنی کند هم آقای گل می شود هم ممکن است تراکتوررا قهرمانکند . چرا و چگونه یهویی همین طوریا همین استوکس رفت و نیامد تا در مقابل تیم پر مهندس تان بازی نکند؟
دیر آمد و آماده نبود.  و باز رفت و دیگر نیامد تا بگوید به ایران نمی آیم. وبه یکباره دلش عاشق ایران شد و به عشق پرسپولیس آمد ؟
 تیم شما که از وزارت ورزش پول می گیرد و دار وندار این وزارت خانه را برای پرداخت به مهندس های شما هزینه کرده و آه در بساط ندارد ، طوری که کالدرون بیچاره را مفلس به وطن خودش راهی کرد ، چطور پول این یاغی پولکی سرتا خالکوبی را خواهد داد ؟
 پولی برای قرداد و عشقی به مدت 6 ماه . عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هم او که دوسه فصل با تراکتور قرار داد داشت چطور یک طرفه زیر قرار دادش را فسخ کرد وپول و رفاه و امکانات را در تبریز رها کرد تا به تیم بی پول فعلی شما بپیوندد؟
جواب این ها یک عبارت است:
او به نیکی میداند که مهندس های بالا دست تر از شما نتایج را طوری مهندسی و در خواهند آورد تا تیم تان چهارمین قهرمانی مهندسی ساخته اش را جشن بگیرد و او به عنوان فوروارد این تیم قهرمان، قیمت خود را بالا ببرد و فلنگ را ببندد. 
انگار پارسال همان مهندس ها با او مذاکره کردند تا بار و بنه اش را از تراکتور جمع کند وبه اردوی تراکتور نیاید و به او یاد آور شدند که تراکتور شانسی برای قهرمانی ندارد . چرا چون خود مهندسان ،مهندسی می کنند و ریش و قیچی دست خودشان است .
حالا فهمیدید ؟ به بچه مهندس های تیم تان سلام ما تراکتوری ها را برسانید . به داوران مهندس هم بابت این همه محاسبه تبریک میگوییم که دل شما را نشکستند .
 به همه سلام برسانید .مهندس پیروانی
 اما شاعر ما نظامی میگوید که خدایی هم هست که همه مهندسان در کارش مانده اند و خواهند ماند :
جهانی بدین خوبی آراستی             برون زانکه یاریگری خواستی
مهندس بسی جوید از رازشان          نداند که چون کردی آغازشان
 امیدوارم روزی برسد تا مهندس واقعی بالایی ،خداوند متعال ، به حسب این همه مهندسی نادرست به حساب اعمال و پروژه هایتان برسد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
انشاالله .


نظرات()   
   
علیرضا
شنبه 12 بهمن 1398 11:48 ق.ظ
ای ول حرف دل تراکتوری ها رو زدی دست مریزاد
اتاتورک
شنبه 12 بهمن 1398 09:42 ق.ظ
تراختور باید طوری بازی کند و طوری حریفان را در منگنه قرار دهد که هر نوع مهندسی و غیر مهندسی نتواند جلوی غرش تراختور را بگیرد ما بازی مان ضعیف است و با کوچکترین مهندسی شالوده تیم متلاشی میشود ، 4 گل خوردن از استقلال در تبریز عیار تیم ما را عیان ساخته ، باید ساختار باشگاه اصلاح شود باید از ایجنت های خارجی استفاده شده و از مربیانی همچون استراماچونی و بازیکنانی مثل دیاباته ، میلیچ و ... استفاده کنیم قبل از اینکه تیم دست زنوزی بیفته خریدهای خارجی تراختور جزو بهترین خریدها محسوب میشد ولی الان چی ؟. از ماست که بر ماست
پاسخ تبریز توپچی : سلام تاحدوی با حرف های اول شما موافقم .اما تیم بعد از حضور مهندس زنوزی بهترین خریدها رو داشته .منتها باید این خریدها با کارشناسی بهتر گرفته بشه . پارامترهای زیادی برایموفقیت تیم هست که باعث موفقیت تیم میشه و بازیکن خوب یکی از فاکتورهاست
SIAMAK
شنبه 12 بهمن 1398 09:16 ق.ظ
نویسنده حق مطلب را ادا نموده است فقط بایستی همراهی کامل صدا و سیما ومطبوعات ، باز بودن کیسه خلییفه از بیت المال برای حیف و میل پرسپولیس و نوکری تمام قد فدراسیون برای پرسپولیس را نیز اضافه نمود
اما شیرینترین جای کار اینجا خواهد بود که با تنمامی این حمایتها ، تراکتور یا سپاهان قهرمان خواهند شد
افشین خان ، خودتو برای سوزش شدید اماده کن
پاسخ تبریز توپچی : ممنونم .
جمعه 11 بهمن 1398 02:09 ب.ظ
یک علت اساسی مهندسی نتایج ، ضعف مسئولان تراکتور واستان در دفاع از حق تراکتور است .آنهم به دلیلی ترس از دست دادن میز توسط مسئولان استان
پاسخ تبریز توپچی : کاش نام تان را هم بنویسید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات