در جریان بازی تراکتور در تهران در هیاهوی توهین های هوادران پرسپولیس کسی از تیم رقیب مخصوصا باقری که خود را تبریزی می داند و از همین تراکتور به دنیای فوتبال معرفی شد ،برای آرام کردن جو مسموم توهین ها از جا بلند نشد . ...در این باره باید بگوییم

که اگر پیروانی یا انصاری فرد کاری صورت ندهند شاید کسی از آنها خرده نگیرد اما کریم که اصالت تبریزی دارد و زندگی و موفقیتش را مدیون تراکتور است باید که بی تفاوت نباشد و پا جلو بگذارد و جلوی هواداران پرسپولیس و حتی تراکتور را که از کوره رفته اند را بگیرد!
بسیاری از هواداران می گویند :" نمی دانیم که باقری از فوتبال دیگر چه می خواهد و نه اینکه در این فوتبال به چیزی نرسیده باشد !"
 وجود باقری در نیمکت پرسپولیس نشان از  ترجیه دادن  تیم فعلی اش به تراکتور یا شاید ترجیه تهران به تبریزی بودن خود باشد !!!"
 که اگر این چنین باشد به وی پیشنهاد می کنیم شناسنامه اش را عوض کند !!!

 اگر غیر از اینست دست از سر پرسپولسی بودنش بر دارد و در اردوی تراکتور ظاهر شود .
البته بسیاری از فوتبالیست های دیگر هم به دلیل سکونت در تهران اصولا توجه یا تمایلی به پیگیری فوتبال شهر و دیارشان ندارند . از این دست می توان به دین محمدی ، ستار همدانی و علی دایی و البته به سایر بازیکنان مطرح شهرهای دیگر کشور اشاره کرد .
 شاید علت این امر این باشد که امکانات فوتبالی و رانت و قدرت  و درآمد در تهران با هیچ یک از شهرها و مناطق کشور قابل مقایسه نیست و به قول خودمانی این برادران و عزیزان دور شیرینی شیره جمع شده اند !!!
البته بعضی دیگر مثل برادر خطیبی یا سامان نریمان جهان جان هم در حالی که تیم شان راه افتاده و نتیجه می گیرد تیم محبوب شان رابر سر پول یا لجبازی  ول می کنند تا در بدترین زمان که ماشین سازی از پنجره نقل و انتقالاتی هم محروم است دستش در پوست گردو بماندو کاسه چه کنم دستش بگیرد !!!!

 غرض از مطالب بالا خدای ناکرده  تعصب کور و نژاد پرستی یا .. هر چیز دیگری نیست ،مقصود اینست که هر کس باید دین خودش را به جایی که در آن زاده شده و وجود خود را متعلق و وام دار آن می داند ادا کند .
والسلام
 هواداران نسبت به این مطلب نظر بدهند .
 


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic