داوری های سریالی به ضرر تراکتور و بعضا به ضرر مدعیان دیگر در سالهای اخیر باید بگوییم که شکل تابلو و زشتی به خود گرفته و ادامه این وضع در صورت انعکاس به مراجع  بین المللی فوتبال  میتواند آثار مخرب و بدی را متوجه تیم داری وزارت ورزش محترم بکند . در چرایی تیم داری و حمایت های همه جانبه و رانت مدارانه این نهاد تازه تاسیس فرهنگی و رزشی سخن فراوارن میتوان گفت . اما

اما از حمایت های داوران به نفع دو تیم پایتخت و مخصوصا پرسپولیس اینگونه میتوان برداشت کرد که مصلحت هرچه هست نباید جوانمردی را فدای مصلحت فرضی کرد .بالاخره همه شهرها با اینکه به بزرگی تهران نیستند ولی همه در جای خود حائز اهمیت اند و به صرف داشتن هوادار بیشتر و بزرگی یک شهر همه افتخرات را به هر شکلی شده نمی توان به آن شهر پیشکش کرد!
دیروز چندین بار گل محمدی سرمربی پرسپولیس ، اعتراض خود را با عصبانیت به داوران و ناظر بازی ابراز کرد که داور مهربانانه فقط با یک کارت زرد او را جریمه نمود  ولی به محض اولین اعتراض ساکت الهامی که به حق هم بود با همدستی داور چهارم که مطلبی را درگوشی به وی بیان کرد سرمربی تراکتور با کارت قرمز مواجه شد !!!!!!!! 
این کارها اساسا مسبوق به سابقه است وحافظه هواداران فوتبال در کل کشوریاری می دهد که  داوران سفارش شده  از سالها پیش منتظر هر فرصتی بوده و هستند تا تیم تبریزی را از کار بیندازند ، از از اخطار زود هنگام و اخراج نابهنگام در اواسط بازی تا اخراج سرمربی و و دیگر قضایا که خود حکایتی است . ......
 اما روی سخن با فدراسیون محترم فوتبال و متولیان ورزش در کشور است که اگر مصلحت نیست تراکتور قهرمان شود یا مصلحت است که دویا سه تیم مورد نظر شمابه هر نحو ممکن قهرمان شوند کار دیگری صورت دهیم .
بنده پیشنهاد می کنم که همان سه یا چهار تیم دریک گروه هر هفته یک مسابقه را درطول سال انجام دهند تا قهرمان از بین آن سه تیم مشخص شود و دیگر 12 تیم دیگر لیگ برتر برای سهمیه آسیا تلاش کنند و دیگر نیازی به سفارشی کردن داوری ها  و زحمات دادن به این قشر شریف نشود !!!!!
 شاید حداقل خیال هواداران تراکتور برای کسب سهمیه آسیا میتواند قطعی شود !
 چیزی که عیان است حاجت و نیازی به بیانش نیست ولی انصاف و جوانمردی اساس ورزش است که در ورزش ما اثری از آن نیست چون قضاوت ها به بهانه ناشی بودن داوران روی عدالت را به خود نمی بینند.
همین داور جناب آقای اکبریان در سال قبل همین بازی همین موقع در تهران، گل سالم تراکتور را مردود اعلام کرد تا پرسپولیس از شکست رهایی یابد و اعتراضات باشگاه مبنی بر تغییر این داور با توجه به سابقه اش راه به جایی نبرد تا باردیگر مشخص شود داوری ها در بزنکاه های این چنینی تصادفی نیست . !!!
 هر چه هست بازی باخته تیمها نه بر می گردد و نه تکرار می شود اما گویا رشته  ناداوری و ناجوانمردی سر دراز دارد و منتظر تکرار شدن است !
برادران و آقایان بازی جوانمردانه را دریابیم که انصاف نصف دین است .


نظرات()   
   
دوشنبه 7 بهمن 1398 09:48 ب.ظ
سالهاست که حق تراکتورخورده می شود به خصوص اززمان دزدیدن جام قهرمانی در سال 94.علت عمده هم برمی گردد به ضعف وبی غیرتی مسئولان تراکتور واستان در احقاق حق تراکتور .اگر فقط یکبار در مورد حق کشی ها به فیفا شکایت می شد کل فوتبال ایران از دست مافیای کثیف نجات پیدا می کرد ولی افسوس که ...
پاسخ تبریز توپچی : اگر این کارها ادامه پیدا کند شک نکنید که شکایت به فبفا هم صورت خواهد گرفت . لطفا بدون نام کامنت ندید .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic