امروز ششم بهمن ماه 98 در یکی از روزهای تلخ و تاسف بار برای فوتبال باز داوری بو دار از همان اولین ثانیه  بصورت هدف دار ،موجبات شکست تراکتور را فراهم آورد .

داور بازی که بطور آشکار از همان ابتدای بازی سعی در تحمیل اراده خود بر بازی را داشت سوت های  هدف دار و کارت هایی را برای بازیکنان و مربیان دوتیم داد که در نهایت دود این تصمیمات مستقیما به چشم هواداران تراکتور رفت .
داور توجیه شده این بازی در چند صحنه می توانست به شجاع خلیل زاده و اوساگونا کارت قرمز دهد که از این کار امتناع کرد و با مماشات خود باعث ایجاد حاشیه امنیت بیشتر برای پرسپولیس گردید که از لحاظ تکنیکی در سح پایین تری از تراکتور قرار داشتند و در اوایل بازی تحت تاثیر میدان داری تراکتوری ها قرار داشتند .
ولی متاسفانه اشتباهات جاگیری مدافعان و غافلگیری و بازی آماتورگونه بازیکنان در دوصحنه منجر به گل باعث رقم خوردن شکستی تلخ برابی تیم و هوادارانش گردید . .
در صحنه گل اول ،امیری با دید باز توپی را پشت دفع تراکتور به علیپور فرستاد که این بازیکن در نهایت آرامش بدون مزاحمت جدیاز سوی حاج صفی و مدافعان پیش کشیده و جامانده تراکتور  بعد از خوردن توپ به زمین توپ را درون دروازه تراکتور و مظاهری فرستاد . در صحنه گل دوم این بار علیپور توپ را برای امیری فرستاد تا او با یک نوک پا و پیش انداختن توپ سلیمی را از جریان بازی حذف کرده و توپ را با خود پیش ببرد و در محوطه جریمه خودی بازیکنان و دفاع تراکتور یکی پس از دیگری زمین خوردند تا امیری این بار خود توپ را درون دروازه تراکتور بفرستد!
نکته تلخ این دیدار علاوه بر داوری و اخراج سرمربی تراکتور ، اشتباهات و بازی بد مدافعان مخصوصا سلیمی و میثم تیموری در هر دو گل خورده تراکتور بود .
 استارت ضعیف مدافعان در رسیدن به توپ و عدم تکل یا خطا مهاجم پرسپولیس را برای گلزنی آزاد گذاشت . و در صحنه دوم گل سلیمی انگار خو را با داور بازی اشتباه گرفته بود و به جای پرس امیری اور ا مشایعت کرد تا این بازیکن با حضور ذهن عالی تمام مدافعان تراکتور را با حرکت بدن یا دریبل محو کرده و گل خود را به ثمر برساند .
 در هر حا این بازی هم جز ناراحتی برای هواداران ارمغانی به دنبال نداشت و علی رغم پیروز ی پرسپولیس هواداران آن تیم حسابی با سنگ و فحش از خجالت تیم تبریزی در آمدند که سر و دماغ و دست شکسته از سوغاتی های این مسابقه بود .
داور ناشی یا مغرض این بازی آقای اکبری  به خاطر اشتباهات تاثیر گذار در این بازی باید ازچند بازی لیگ محروم شود . اما درست که نگاه کنیم باید بگوییم کو گوش شنوا ؟
 اگر هم که محروم شود که نمی شود تاثیری برای تراکتور نخواهد داشت و هوشیاری عوامل داوری و لیگ برتر انگار از همین سیزده بازی قبل از پایان فصل به دا  تیم تهرانی رسیده تا پرسپولیس تهران و هوادارانش را برای چهارمین قهرمانی پی در پی اش برساند .
 هواداران عزیز دل نوشته های خود را برای این بازی با دوستان خود به اشتراک بگذارند .


نظرات()   
   
مجتبی
یکشنبه 6 بهمن 1398 09:03 ب.ظ

باز مثل همیشه انگار یک داستان تکراری که همیشه وهمیشه تکرار شده و خواهد شد. و اگر این چنین نباشد باید تعجب کرد
پاسخ تبریز توپچی : متاسفانه این کارها سبب دلسردی مردم می شود که البته گویا برای مسولانامر هم هیچ اهمیتی ندارد .وزارت ورزش با این وضعیت داوری ها به نفع پرسپولیس دارد یک حاشیه انیت برای قهرمانی آنها ایجاد می کند . برای این ورزش متاسفیم .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic