تراکتور تبریز که این روزها شرایط بسیار خوبی را برای آمادگی در نیم فصل دوم لیگ برتر تجربه می کند ، نوید بخش روزهای خوبی را می دهد که انشاالله بوی قهرمانی بدهد

در اینکه کار بسیار ارزشمند مهندس زنوزی به عنوان تیم دار بخش خصوصی در فوتبال الهام بخش و تاریخ ساز است شکی نیست، اما در این میان شاید کسانی باشند که خواسته یا ناخواسته موجبات رنجش ایشان را فراهم کردند تا وی آنچه را که دوست نداشت بر زبان بیاورد .
سالهاست که هواداران با شرایط حاکم بر فوتبال ایران کاملا آشنا هستندو نتیجه گرفتن یا نتیجه نگرفتن تیم ها و بالاخص تابع عوامل و پارامترهایی است که باید آن ها را ریشه یابی و درمان کرد. اینکه وزارت ورزش یک کشور عهده دار تیم داری شهر پایتختش باشد و تمام اماکاناتش را برای خوش آیند هواداران تیم های پایتخت کنداز آن موارد نادری است که جای حرف و راستی آزمایی بسیار دارد  .
 تمامی رسانه ها  برای حمایت از این دوتیم به نحوه زننده و آشکاری بسیج می شوند .
اینکه تیم شهری بزرگ مثل مشهد به خاطر به بحران نیفتادن پرسپولیس دچار بحران می شود مهم تلقی نمی شود و تیم ملی به خاطر ولخرجی های مدیر عاملان این دوتیم ، بلاتکلیف و سر درگم بشود نیز اهمیت چندانی پیدا نمی کند .
 حمایت های پیدا و پنهان و بی رویه  رسانه  های گروهی و حتی رسانه ملی ،وزارت ورزش ، فدراسیون فوتبال و داوران ... باعث شده است که ما هواداران شهرستانی خود را غریب و بی پناه احساس کنیم ! و این جای بس عجب و تاسف دارد که تیم های پایتخت که خود را مسحق اصلی قهرمانی و افتخار می شمرند هیچ ارزش خاصی به هواداران تیم های شهرستانی م وطن مثل تراکتور و سپاهان ندارند و در اغلب رویارویی ها در تهران با فحش و سنگ از شهرستانی ها پذیرایی می کنند .
این ناقض فرهنگی بودن ورزش بوده و این فرهنگ در ورزش کشور به وجود بیاید که اگر همه جای ایران سرای ماست پس همه حق قهرمانی دارند و قربانی کردن حق دیگران و ایجاد یاس و ناامیدی برای خوش آیند خود کاری است که برای دشمنان این کشور مطلوب است !!!

 اگر به قول هواداران سرخابی تهرانی این دوتیم روی هم 60 میلیون هوادار دارند چرا کسی برای خصوصی کردن آنها آستین بالا نمی زند و همیشه برای نخواستن شان دعواست ؟
این ها عواملی است که همه هواداران فوتبال در سراسر کشور بطور اعم و ماهواداران تراکتور و شخص آقای زنوزی بالاخص با آنها روبرو هستیم .
 خدا شاهد است که نگارنده حتی از نزدیک با شخص آقای زنوزی ملاقات نکرده و قصد تملق گویی سفارشی هم نداشته و ندارد ولی باید خدارا شاکر بود که چنین انسانی در شهر اولین هابا پذیرفتن تمام هزینه ها و تبعات مالی و روانی حاکم بر فوتبال مریض ایران قدم جلو گذاشته و تمامی امکانات را برای این تیم فراهم کرده است  .
 هواداران باید قدر چنین موهبتی را بدانند و مایه دلسردی و ناراحتی مردی که برای آبروی ورزش آذربایجان هزینه می کند ،نشوند . چه بسیار تیم های شهرستانی که آرزوی داشتن مالک و حامی ارزشمند و گرانسنگی مانند وی را دارند . و این را در گزارش گزارشگران تیم های شهرستانی مثل نساجی مازندران ، نفت آبادان و حتی دوتیم پایتخت نشین به وضوح می توان مشاهده کرد .
امید است با حضور  حمایت های همیشگی  و مثبت هواداران و قدر دانی هواداران واقعی تراکتور از برادر عزیزمان" زنوزی بزرگ" راه به سوی اولین قهرمانی تراکتور در این فصل باز شود .
انشاالله تعالی


نظرات()   
   
تیراختورچی
دوشنبه 30 دی 1398 07:11 ب.ظ
به جای شعار کهکشانی به دنیال جذب بازیکنان حرفه ای باشند و بدین طریق کهشکانی بودن را در عمل نشان دهند نه فقط در کلام! مهاجم 300 هزار یورویی نیم گوییم بد سهت ولی اگر رزومه خوبی داشت با این قیمت به تیم ما نمیومد در سطح تیراخترو نیست.
یکشنبه 29 دی 1398 06:48 ب.ظ
شایعات حضور مسئولان تراکتور در شرط بندی ها را با چه پاسخی جواب می دهید
پاسخ تبریز توپچی : شما؟
علی
یکشنبه 29 دی 1398 06:08 ب.ظ
اقای زنوزی زحمت کشیده درست ، ولی نمیدونم چرا هیچ وقت نمیخواد تیم کاملی ببنده !!
ساسان انصاری توی یک فصل اخیر نشون داده که نمیشه روش خیلی حساب کرد مهاجم جدید که جذب شده امار گلزنیش تعریف چندانی نداره و عملا ما مهاجم خوبی نداریم در صورتی که تیم های مقابل ما هر کدوم دو سه تا مهاجم خوب دارن !! در خط هافبک هم دو بازیکن از دست دادیم (سوگیتا - مازولا) با صفر ورودی !! توی خط دفاع هم نیاز به تقویت داریم.
تراکتور میتونست دو بازیکن خوب بیاره و نیم فصل دوم راحت قهرمان بشه ولی این کار رو نمیکنه چرا ؟؟؟ در کل با نقل و انتقالاتی که گذشت مشخص شد که اقای زنوزی تمایلی به تیم داری نداره
پاسخ تبریز توپچی : این نظر شماست و محترم
تراختورچی
یکشنبه 29 دی 1398 05:15 ب.ظ
دمزنوی گرم امیدوارم در ادامه راه خبرای بهتری هم بشنویم فقط یه دفاع وسط ذخیره و مهاجم قد بلند و سرزن البته باکیفیت مهمترین نیاز این تیمه و باید برطرف بشه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic