این روزها خبرهای زیاد جالبی از باشگاه به گوش نمی رسد . سال قبل فروزان در چنین روزهایی تیم تبریزی را بر زمین زد تا به خواسته خود و دست های پشت پرده برسد اما گویا پیگیری های کادر حقوقی باشگاه در این زمینه به نتیجه ای نرسیده است . و این بازیکن گویا قصد دارد چراغ خاموش به فوتبال باز گردد .در مورد قضیه استوکس هم وضعیت بهتر نیست

استوکس هم که به یک باره دست تیم را در حنا گذاشت و غیب شد این فصل به تیم آدانا اسپور ترکیه رفت ولی به دلیل عدم فروغ مناسب از این تیم کنار گذاشته شد .
سوال اینست که چگونه استوکس با داشتن قرار داد سه ساله یک طرفه فسخ کرده تا تیم ترکیه های بتواند این بازیکن را جذب کند ؟ اگر این کار غیر قانونی بوده چرا تراکتور از تیم مربوطه شکایتی نکرده و یا اگر کرده چرا به نتیجه ای نرسیده تا حالا امروز پرسپولیسی ها با دندان تیز کرده به دنبال وی باشند؟
 سئوال بزرگتر اینست که چرا این همه وقایع ناجوربرای تیمی مانند تراکتور اتفاق می افتد و در تیم ای دیگر خیانت بازیکن به این شکل را نمی شود دید؟
 این ها سوالاتی است که باید از مدیریت حقوقی باشگاه پرسید و به مطالبات برحق هواداران فو تبالی و مردم عادی پاسخ داد .
 گویا همه اتفاقات خوب برای کسانی باید اتفاق بیفتد که سالها به قهرمانی عادت کرده اند و به دست آوردن موفقیت برای تیم های شهرستانی مثل تراکتور ، پدیده یا نفت آبادان که شایستگی های بسیاری را در همین فصل جار ی از خود به نمایش گذاشته اند مجاز نیست .
 آقای گل محمدی که با تیم مشهدی نتایجی خوبی می گرفت به دنبال خروج کالدرون از پرسپولیس تیم خود را رها کرد تا با بحرانی کردن وضعیت پدیده پرسپولیس را از بحران خارج کند !
 این کجای رسم جوانمردی است که تعهد هم در آن پشیزی نمی ارزد .
در ماجرای رضا شکاری، آذری مدیر عامل ذوب آهن پوست خودش را کند تا ثابت کند که تراکتور حق ذوب را خورده است و حقوق باشگاه و شهرش را مسترد خواهد کرد وباعث شد تا این بازیکن نیم فصل با وجود هزینه کرد تراکتور نتواند این بازیکن را به زمین بفرستد ولی بعد از تب و تاب فراوان چون اوضاع مالی را در ذوب  آهن مناسب ندید ذوب آهن را به مقصد فولاد ترک گفت!!!! 
 شاید مظلومیت تیم های دیگر به ما اساسا ربطی نداشته باشد و تنها می توانیم برای فوتبالی که با این ساز و کار حرکت می کند ابراز تاسف بکنیم و لی با شگاه و مردم ازحقوق حقه خود کوتاه نخواهند آمد و  مالک ارزشمند و بزرگوارش هم که یک هوادار تمام عیار است در این راستا حقوق مردم را با صلابت استیفا خواهند نمود .
 این در گام اول یعنی اینکه استوکس به پرسپولیس نخواهد رفت و در عرض همین یک ماه باید کمیته مربوطه در فدراسیون باید رای فروزان را شفافو عاد لانه صادر کند .
 انشاالله


نظرات()   
   
جلیل
چهارشنبه 25 دی 1398 09:32 ب.ظ
امان از این فوتبال سیاسی و لجن
چرا فیفا محروم نمی کند این لیگ دولتی لجن را؟
کجای دنیا وزیر خارجه برای مربی مانند استراماچونی مجیز می خواند؟
این دخالت سیاست در ورزش نیست؟
جلیل
چهارشنبه 25 دی 1398 09:29 ب.ظ
تا زمانی که این دو تیم نورچشمی سرخابی به آخور بیت المال وصل باشد برای امثال گل محمدی 9 میلیارد هزینه می کنند وتیم های خصوصی مثل شهرخودرو و تراکتور ونساجی زیان می کنند
افشین
چهارشنبه 25 دی 1398 04:30 ب.ظ
شما اشتباه می کنید چنین حرفی می زنید اگر شما بودید چکار می کردید زمانیکه فدراسیون نژآد پرست طرح می ریزد برای قهرمانی پرسپولیس و یکی از ماموران این طرح خود فروزان اس آیآ می شود او را محکوم کرد فروزان بی شرف مامور اجرای طرح مهندسی فوتبال در تراکتور بود که کارش را کرد و فدراسیون هم پشتش را خالی نکرد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic