در بازی با تراکتور ، دیاباته سه میلیون دلاری که با خطای فاحش کم بود سرو گردن دروازه بان تراکتور را له کندبا محبت بی پایان داور از زمین بازی اخراج نشد تا تمامی استعدادهای نهفته وی شکوفا شده و در بازی بعدی هم که باید محروم میشد خودش را حسابی به رخ لیگ برتری ها و آبادانی ها بکشد 

در این مقوله بنا نداریم تا شرافت داوری فوتبال ایران را به قول یکی از اسطوره های داوری ایران به چالش محض بکشیم ولی باید یک سئوال خودمانی از داور این مسابقه بپرسیم و آن اینکه :" خدایی اش آقای حیدری وقتی خطایی به آن وضوح را دیدی و از کنارش گذشتی تا جریان بازی را به نفع میمان تغییربدهی، فکرنکردی خدایی هم هست و آن صدهزار نفر که با قضاوت ناعادلانه جناب عالی با اعصاب و روان نابود شده ساعت ها بعد که به خانه هایشان می رسند چقدر تو را لعنت خواهند کرد !
اگر یک درصد آن جمع کثیر از تو نگذرند خدا از تو خواهد گذشت ؟
تازه آنها بگذرند من نخواهم گذشت !!!!
از اینها گذشته ، صدها برابر آن جمعیت صد هزار نفری از تو نخواهند گذشت. مگر داوری هم با این افتضاح را می شود تصور کرد و آن را غیر عمدی توصیف کرد.
در خوش بینانه ترین وضعیت، تو رنگی بودی که دیده را نادیده فرض کردی و به قول علی داعی غش کرده ای. این همه غل و غش دیگرنوبر است .
در بازی فولاد با نفت مسجدسلیمان دوگل صحیح باطل اعلام شده و حق تیم تارتار عزیز پایمال شد.

 آقایان مسئول :این وضعیت داوری ایجاب می کند که هر چه زود تر آن VAR یا همان به اصطلاح داور ویدئویی در فوتبال پر غل و غش ایران به کار گرفته شود !فقط کافی است به اندازه قرار داد یک بازیکن  مثل دیاباته را خرجش کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!
داوران با شرافت و عزیز : بینی و بین  الله ،شما به متن و اصل فوتبال بپردازید و وارد حاشیه های القایی و تنبیه های سفارشی نشوید !
حاشیه یعنی انحراف و انحراف یعنی سقوط . آن هم در نظر خداوند . حالا خود دانید .

ترسم این قوم که بر درد کشان میخندند       برسر کار خرابات کنند ایمان را

 خوانندگان بزرگوارو حساس به عدالت هم نظر بدهند  .
تمام و والسلام 
 یاعلی مدد


نظرات()   
   
مجتبی
شنبه 18 آبان 1398 09:36 ب.ظ
استقلال و چرتپولیس و این اواخر سپاهان همیشه مورد لطف فدراسیون و ابزار ان داوری بوده اند پارسال چرتپولیس و امسال نوبتی هم باشه نوبت استقلاله تا بوده همین بوده
پاسخ تبریز توپچی : دقیقا همه هواداران به این نتیجه رسیده اند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic