مثل معروفی است که میگوید :" از کوزه همان برون تراود که در اوست " . 4 بازی ابتدای فصل و دوگل و بازی های محتاطانه وعدم نشناختن ترکیب اصلی و ارنج نامناسب و تغییرات دیرهنگام نشان از عدم انسجام ذهنی دنیزلی در این فصل دارد  

شاید بیراه نیست که گفته باشیم  مقصر اصلی بسیاری از بازیکنانی که به قول دنیزلی برای خودشان بازی می کنند و در خدمت تیم نیستند خود دنیزلی است . اخراج مترجم و امین وی در سه بازی قبل و مشکلات خانوادگی دنیزلی که در فضای مجازی سر زبانها بود از عوامل خسته کننده ذهن او بوده اند .
اما فراتر از این ها بازیکنان تراکتور در پاسکاری منطقی و روبه جلو دچار مشکل هستند . دادن پاس رو به عقب در ضد حمله های تیم جاییکه مهاجمان دیگرباید به موازات فرد صاحب توپ حرکت کنند و اضافه شوندو این کار را نمی کنند ، اعصاب و روان تماشاگران ورزشگاه و بینندگان تلویزیونی را نابود کرده است . به زعم نگارنده تراکتور فقط در یک نیمه بازی با نساجی از پتانسیل بالای این بازیکنان توانسته است استفاده بکند .
 پاسکاری های کلیشه ای و ناهماهنگ بازیکنان و عدم کنترل مناسب توپ که نمونه های بسیاری را در بازی امروز با سپاهان دیدیم شاهدی بر مدعاست . فورچونه در کنترل یک توپ ساده و زدن ضربه یا ارسال عاجز بود . در هر دوگلی که با ضربه سر تراکتور دریافت کرد دفاع ها تمرکز خود را به راحتی از دست دادندو اجازه دادند تا مهاجمان به راحتی ضربه سر بزنند و حریف مستقیم را خوشحال کردند .
 خونسردی و یا بهتر بگوییم بهت ناشی از باخت های پی در پی اعتماد به نفس را از بازیکنان می گیرد و آرزوهای هواداران را بر باد خواهد داد .
لطفا به جای تنیس فوتبال فکری به حال تاکتیک تیم و دل هواداران بکنید که این امتیازات از دست رفته و باخت ها شایدخدای ناکرده  فردا به بهای سکته هواداران و از دست رفتن قهرمانی و حیثیت فوتبال تبریز  تمام شود .


نظرات()   
   
بابائی
چهارشنبه 15 آبان 1398 12:34 ق.ظ
به نظر من خود ما هوادارها کم مقصر نیستیم با برد یا باخت تیم خیلی احساسی برخورد میکنیم با یک برد چشم روی ایرادات تیم و بازیکنها میبندیم و بهتره شعار عیبی یوخ دیگه جمع کنیم چون نه فوتبالمون و نه مربی و نه بازیکنهامون هیچکدوم حرفه ای نیستن و بدتر این شعار بازیکنهارو بد عادت میکنه نمیگم فحش داده بشه ولی تو خود اروپا اگه از بازیکن خودشون ناراضی باشن یا هو میکنن و یا براش سوت میزنن...خلاصه مشکل از یکجا نیست کلا از مدیریت گرفته تا بازیکن و هوادار مشکل داریم که انشاله با صبر و حوصله و درایت قابل حل شدنه چون هنوز یک سوم فصل گذشته و میشه برگشت
پاسخ تبریز توپچی : من هم امیدوارمبرادر
علی
سه شنبه 14 آبان 1398 07:56 ب.ظ
اون روزی که سلیو دوسانتوس رو دیپورت کردن باید منتظر این نتیجه ها میشدن علاوه بر اون زاهدی رو هم دادن رفت از اون طرف یک دفاع راست هم نگرفتن اگه سلیو الان بود دفاع رو جمع میکرد و اینطوری هی گل نمیخوردیم هم سر خوب میزد هم دفاع رو مدیریت میکرد به جای سلیو کی رو گرفتن مازولا که یک سوم فصل مصدوم بود و الانم هیچ کار مثبتی توی زمین نمیکنه یعنی سلیو دیرتر از مازولا مصدومیتش خوب میشد؟؟؟؟؟؟ این همه هافبک بخری بعد نتونی 1 هافبک اماده از بین اینا انتخاب کنی به چه دردی میخوره
M.k.j
سه شنبه 14 آبان 1398 07:54 ب.ظ
به نطرمن تیم اصلا انسجام ندارد و هیچ نقشه مشخصی در بازی نیست همانطور که قبل از شروع لیگ دوستداران نوشتند تیم نیاز به دفاع خوب و فرواردهای گزنده و گلزن داردولی بجایشان تا توانستند هافبک خریداری کردند ولی همین هافبکها هم در کل بازی هیچکاره اند و نتوانستند توپهای برگشتی و دوم را تصاحب کنند در دفاع هم هر سانتر و ضربه کاشته ای نود در صد گل شده پس این همه مدت سر مربی چکار کرده .تیمهای جوانتر و گمنام تر بازیهای ترکیبی بهتری ارائه می دهند با کمال شرمندگی این تیم اگر پنجم شود معجزه کرده است.پیشنهاد می کنم بیست بازیکن جوان از رده های پایین وارد تیم کنند و از دو بازیکن رده ملی هم استفاده کنند که اگر هم باختی داشتند لااقل صاحب تجربه شده و از نظر هزینه هم تیم خرج بیهوده هم نکرده باشد.
سه شنبه 14 آبان 1398 07:48 ب.ظ
آقا دیزلی مربی هست که بدرد تیم محلات میخورد اینقدر پیر شده که شبها بجای مطالعه روی فوتبال روز دنیا باید بخوابد زمانی هم که در پرسپولیس بود آنچنان مربی کار کشته ای نبود در مورد بازیکنان هم باید بگم سعی کنید یک تعداد بازیکنان بومی وارد تیم کنید اگر بازیکنان بومی باشند مردم آذربایجان هم به این زودی قهرمانی نمی خواهند شجاعی و دژاگه بدرد تیم نمی خورند دیگه ان زمانها گذشته شما با اسمها برنده شوید بهتر انزلی بده ترکیه گزارشگر تلویزیون باشه همین امشب باید خداحافظی کند
علی
سه شنبه 14 آبان 1398 07:47 ب.ظ
چون نظرم را تایید نکردی عمرا به وبلاگت سر بزنم.ولا تو که یه وبلاگ داری مافیایی رفتار می کنی پس ببین دیگه چه وضعی برای تراختور باید باشه
سه شنبه 14 آبان 1398 07:27 ب.ظ
بااین همه بازیکن خوب و امکانات زنوزی اگر قلعه نویی مربی تیم بود بافاصله چندهفته مانده به پایان فصل قهرمان بودیم.
رامین
سه شنبه 14 آبان 1398 07:12 ب.ظ
یه مورد دیگه اینکه باید جلوی این پرچمها و نوشته هایی که میره استادیوم گرفته بشه. اینا تاثیری رو هیچ چیزی نداره ولی تیمو به حاشیه میبره و بهانه دست بقیه میده. کسایی که پرچم و ... میبرن استادیوم هیچ اهمیتی به تیم نمیدن و فقط میخوان به هدف خودشون برسن. وقتی تیم نیاز به ارامش داره چه دلیلی داره خودمون با دست خودمون براش حاشیه درست کنیم.
علی
سه شنبه 14 آبان 1398 07:10 ب.ظ
می دونی مشکلات زیاده.من همون موقع هم که بحث پنجمین تیم شد گفتم تراختور وارد حاشیه شد.در کل وضعیت تراختور یک جوری هست که حتی تعویض کیت ورزشی هم تیم رو به حاشیه میبره. از لحاظ فنی علت مشکلات تراختور برمیگرده به مدیرعامل.گرانترین مهاجم ایران پس کجاست. آیا این ایده خوبی هست که بازیکنان سن بالا و مربی سن بالا رو آورد به تیم.
تراختور نیاز به آنالیوز داره.بهترین آنالیوزهای دنیا.نیاز به روانشناس داره.نیاز به گروه رسانه ای قوی داره تا جلو خاشیه سازی ها رو بگیره.
در مورد مسائل سیاسی هم به همین شکل. همین امروز اگر تراختور رو بفرستند دسته دو کسی نمی تونه کاری کنه.یک عده بیشتر از ظرفیت یک تیم سعی در سواستفاده دارند. بخش از تماشاگران سعی دارند تیم رو به حاشیه ببرند.جالبه تیم های دشمن هم می تونند از نقطه برای ضریه زدن به تیم استفاده کنند.
کی گفته تراختور باید رسانه همه چیز باشه.
حتی گزارشگر بازی های تراختور هم سعی در مطرح کردن خودش از طریق تراختور داره. نصف گزارشش حواشی و حواشی سازی هست.
در کل برای همه تراختور وسیله هست و خودش اهمیت نداره.عاقبت این که هر کسی که از راه رسید یک لقب پاشا و آتا و غیره دریافت کنه چیزی بهتر از این نمیشه. بهترین مربی دنیا هم بیاد باز هم مشکل حل نمی شه الان دیگه نزدیک ده سال شد.
امین
سه شنبه 14 آبان 1398 07:06 ب.ظ
تراختور با دنیزلی به جای نمیرسه تیم در یک سوم ها اصلا تقویت نشده بازیکنان بدون تفکر بازی میکند.خلاصه با این خط حمله با این دفاع و مغز خسته دنیزلی همین ماجرا
سه شنبه 14 آبان 1398 06:44 ب.ظ
تراکتور سرمربی جوان و پر انرژی میخواد نه دنیزلی خسته،باید یکم از رسول خطیبی یاد بگیرد با مهره های ناشناخته و جوان و نبود ستاره در تیمش در استادیوم آزادی برابر پرسپولیس مساوی کرد این هنر است نه سه باخت متوالی ،انتظار از مربی پیری که هیچ گونه انگیزه ای ندارد بیشتر از این نخواهد بود.
دومان
سه شنبه 14 آبان 1398 06:44 ب.ظ
تراکتور باز هم باخت اما فارغ از دلیل و دلایل فنی این باخت ها فشاری که از لحاظ روانی روی مربی و بازیکنان تیم هست صد برابر بیشتر از تیمهای حریف هست دوستان تیم باز به روزهای اوج خود باز خواهد گشت هنوز ۲۰هفته داریم فقط باید تیم را حمایت بکنیم هم دنیزلی را هم تک تک بازیکنان را . تراکتور قطعا از همه تیمهای جدول سرتر هست ولی نباید فشار روحی روانی بر بازیکنان و مربی سر این باختها وارد کنیم
به امید قهرمانی تراکتور را تنها نمیگذاریم حتی اگر قهرمان هم نشود
پاسخ تبریز توپچی : ممنونم از این همه روحیه .
رامین
سه شنبه 14 آبان 1398 06:42 ب.ظ
حرف های شما درسته. ولی باید راهکاری هم پیدا کنیم که تماشاگرها ارامش تیم رو به هم نزنن. باید صبرمون رو افزایش بدیم.تیم بعضی از دقایق چشم نواز بازی میکنه ولی به قول شما انسجام توی دفاع نیست و این ذهن مهاجمین رو هم درگیر میکنه و نمیتونن با خیال راحت تو حمله شرکت کنن. فکر کنم فسخ فورچونه و خرید یه دفاع خارجی خیلی خوب بتونه کمک زیادی کنه. فعلا باید از این شرایط خارج بشیم. امروز باید محتاطتر بازی میکردیم و مساوی هم راضی کننده بود. ضربه های ایستگاهی هم که دیگه شده پاشنه اشیل
پاسخ تبریز توپچی : به خدا من در طی این سالها دیگه افسردگی گرفتم ازبس آه و ناله کردم و نق زدم . خدا به داد تیم برسد .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات