مدتی است که خود نگارنده به عنوان یک هوادار سعی در برسی اخبار جدید تیم  از طریق سایت  باشگاه نموده ام که متاسفانه در عین ناباوری هر بار با یک آیکن بلاک شده سایت  روبرو شده ام . در اینکه هواداران

حق دارند تا از تازه ترین  اخبارحوادث، اعم از نقل و انتقالات بازیکنان  و تمرینات و دیگر مسایل آگاه شوند بحثی نیست و خود آقای زنوزی بارها با احترام  و اذعان به این مساله که هواداران صاحبان اصلی این تیم هستند فروتنی و مردانگی خود را به اثبات رسانده اند .
اما در این میان بنظر می رسد که مدیر عامل فعلی باشگاه با اصحاب رسانه و اطلاع رسانی ارتباط خوبی ندارند،یا شاید با غیر فعال کردن سایت رسمی باشگاه این مساله به ذهن متبادر بشود که ایشان کادر به روز رسانی قبلی باشگاه راقبول ندارندیا اصلا قدرت جوابگویی کافی را در خود نمی بینند سایت را غیر فعال نموده اند !!!
در هر حال باشگاهی به اهمیت و طیف وسیع هواداری مانند تراکتور باید از مرجع خبری قوی و همیشه  آنلابن و به روز برخوردار بوده و با مخاطبان خود تعامل خبری و اطلاع رسانی داشته باشد .
 با نگاهی اجمالی به سایت رسمی باشگاه های حریف مانند تیم های اصفهانی و تهرانی از ضعف مفرط تیم مدیریتی فعلی تراکتورنمی توان به راحتی عبور کرد . و در اینکه خود مدیر عامل  صحت اخبار را منوط به درج در سایت رسمی می نمایند ولی در عمل سایتی در کار نمی بینیم نشان از بی توجهی مدیر عامل فعلی به وضعیت اطلاع رسانی و تعامل با هواداران و رسانه ها دارد .
 امیدواریم در آستانه تحولات جدید در تراکتور مدیر عامل جدید نیز برحق مسلم هواداران در این زمینه آگاه بوده و نسبت به به روز رسانی دقیق سایت باشگاه اقدامات لازم را معمول بدارد . منتظر جواب رسمی ایشان در این باب می مانیم .
 یاعلی مدد


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات