یکشنبه 9 تیر 1398  03:13 ق.ظ
نوع مطلب: (هواداران ،) توسط: تبریز توپچی

این اولین باری است که نگارنده با اسم مستعار تبریز توپچی به مطلبی غیر از فوتبال می پردازد و این شاید به دودلیل باشد .
یکی اینکه حقیر در سالهای بین 83 و 85 دوسال معلم او بوده ام (البته نه در کشتی)و از همان نوجوانی به منش، منطق ،رفتار و صلابت و گذشت او اعتقاد خاصی داشتم و روزی که فهمیدم پا در ورزش کشتی گذاشته ، به وی پیشنهاد کردم تا با توجه به فیزیک عالی بدنی  و قدرت ذاتی اش به ورزش جودو بپردازد که او با هوشمندی به دودلیل بر خواسته خودش پافشاری کرد .
یکی اینکه گفت مربی  طراز اول در رشته جودو در کشور به اندازه کشتی وجود ندارد و دیگر اینکه از محبوبیت کشتی در قلب خودش و مردم گفت .

دومین دلیل پرداختن به هادی در این وبلاگ فوتبالی هم زاد پنداری در ناحق کردن حق وی در راه یابی به دو المپیک است که  در هر دوره کمیته به اصطلاح فنی کشتی به شکلی  تازه مانع از حضور وی در المپیک ریو و لندن گردید .
اما او امروز نشان داد که به حق پهلوان است و با فراموش کردن حق کشی ها و اجحاف ها علاوه بر پیروزی بر کمیل قاسمی از او دلجویی و قدردانی مفصلی به عمل آورد تا نشان دهد جنس قلبش همیشه طلایی و گرم است و تقصیرها را به پای حریف ننوشته  است .
 تنگ نظری حتی در کشتی هم یقه ما را ول نمی کند و این بار مازندرانی ها که خود را صاحب کشتی می دانند از اینکه دست زیاد شود دوبار پرویز پهلوان را از حضور در المپیک محروم کردند .
 روزگار ما به قول مجری توانای تلویزیون ، عصری جدید برای بروز و ظهور استعدادهاست و نباید با نادیده انگاشتن ها و تنگ نظری و تعصب قربانی و دفن شوند .
 در پایان برای پرویز هادی به خاطر قهرمانی ها و پهلوانی هایش خسته نباشید میگوییم و برای وی مدال های طلایی از جنس قلبش آرزو می کنیم  و به وی میگوییم :

دوستت داریم 

                     پرویز،

                            مردقهرمان ، یل پهلوان از ،

                                                                      تبریز .


نظرات()   
   
جلیل
دوشنبه 10 تیر 1398 07:09 ب.ظ
یاشاسین پرویز هادی به خاطر دل دریایی اش
امید آن که این بار کمیته باصطلاح فنی بهانه ای برای حذف پرویز نداشته باشد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات