بعد ازکنار رفتن برادر آجرلو از سمت مدیر عاملی تراکتو ر و روی کارآمدن سردار الیاسی در همان اوایل کار خبر های بسیار خوبی شنیده می شود . الیاسی که از دوستان آقای زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد و مدیر عامل هواپیمایی آتا نیز می باشد ایشان را به کمک طلبیده تا این باشگاه پر طرفدار و مردی از حیثت یک اسپانسر قوی و قابل اعتماد بر خوردار شود 

ایشان عنوان داشته که تا به حال از مدیریت قبلی باشگاه کسی از وی کمکی نخواسته بود و سردار الیاسی که با وی سابقه دوستی دارد براساس انتظارات دوستی شان با ایشان  ، وی را برا ی یاری دعوت کرده است .  بنده به عنوان یک هوادار از این اتفاق بسیار خوشحالم ولی از سوی دیگر بسیار غمگینم که چرا تابه حال خود آقای زنوزی برای این کار پیش قدم نشده است.
در هر حال این اتفاق  می تواند به عنوان نقطه عطفی در تاریخ  تحول و پیشرفت تراکتور محسوب شود چرا که این تیم از این پس با پشتیبانی هواپیمایی آتا، سفرهایش را به صورت چارتر یا دربست وبا یک هواپیمای اختصاصی انجام خواهد داد . و این میتواند به یک باره تما هزینه های جابجایی تیم را پوشش داده و علاوه بر آن بر  وجهه و دیسیپلین تیم نیز بیفزاید.
 به هر حال این تیم تراکتور است و مال آذربایجان و تبریز و امیدواریم تا سایر بنگاه های اقتصادی قدرتمند در اسان نیز به کمک این تیم آمده تا در افتخارات کسب شده آینده سهیم شوند . 
 در پایان از آقای زنوزی عزیزمتشکریم که برای سربلندی سرزمین شان و شادی دل هواداران  تیم شهر و دیارشان قدم برداشته اند تا شادی دوباره با بازیها و نتایج خوب تراکتور به آذربایجان برگردد .
 انشاالله


نظرات()   
   
چهارشنبه 29 فروردین 1397 06:12 ب.ظ
یاشاسین مهندس زنوزی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic