مصاحبه مهدی کیانی اسطوره غیرت و وفاداری تراکتور با یکی از رسانه های نوشتاری که حاکی از درد و ناراحتی قلبی وی از وقایع اخیر بود، نگارنده هم  سیارمتاثر گشت  . اینکه چرا باشگاهی به عظمت تراکتور اینک در مواجهه با مشکلاتش تنهاست و مسئولان محلی و بومی هم پشتیبانی از آنرا رها کرده اند یا جدی دنبال نمی کنند جا ی سئوال و شگفتی دارد .
 وقتی تراکتور بازی دارد شهر خلوت میشود

چون همه پای تلویزیون یا در استادیوم هستند . رو ی سخن بامسئولان استانی و فرا استانی است که  خاطر نشان کنیم هیچ دلخوشی و یا دغدغه احساسی از جنس ورزش، مهم تر از تراکتور در تبریز و آذربایجان وجود ندارد . جنس علاقه این مردم به تیم شان بسیار عمیق تر و عاشقانه تر از آنی است که در تیم های سرخابی پایتخت یادر اصفهان و یا جاهای دیگر و جود دارد . 
 مردم ،قهرمانی بسکتبال یا فوتسال رادوست دارند  و یا نتیجه گیری های تیم والیبال را هم پیگیری می کنند اما باید دانست که همه اینها ،یک در هزار تعلق خاطر و علاقه آنها به فوتبال تراکتور هم نیست !
مسئولان شهر از شهرداری و شورا ی شهر تا استانداری و دیگر ارگانها و نهادهاباید برای تنها دلخوشی جوانان این شهر و دیاردغدغه داشته باشند .
 آجرلو تنها هم اگر باشد مسئولیت دارد و باید از هر کجا شده برای تیم بودجه و پشتیبانی فراهم کند . صاحبان صنایع و دوست داران متمول هم باید دراین برهه تراکتور را رها نکنند چرا که فردا دیر است
.
 اما در پایان باید آخرین خواسته کیانی را که گفته ما" شرمنده ایم و برای جبران ،فردا شنبه 18 اردیبهشت 97 ،تا پایا ی جان خواهیم جنگید" را نباید از یاد برد.

 او در پایان از هواداران خواسته تا به ورزشگاه بیایند و نمایش غرور بازیکنان را برای عزت و سربلندی تراکتور را ببینند . او گفته :

 " بیایید همین ."

یل یاتار طوفان یاتار  یاتماز تیراختور پرچمی


 
به امید حضور هوادارن و پیروزی تراکتور .
 
 انشاالله


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic