از دیروز و با شنیده شدن خبر اعتصاب بازیکنان و حاضر نشدن برای تمرین موج جدیدی از خشم و ناراحتی هواداران تراکتور را فرا گرفته است . اینکه چرا تیمی که از حرفه ای بودن دم می زند دربرآورده شدن نیازهای اولیه بازیکن داری که همانا پرداخت حقوق بازیکنان است در می ماند را فقط و فقط باید از مدیریت تیم پرسید . در همین راستا

و در اعتراض به روند افتضاح آمیز نتیجه گیری تراکتور در آسیا و لیگ تعداد زیادی از هواداران با غیرت و متعصب تراکتور خواستار ارائه توضیح شده اند که برادر آجرلو باید تا کار از کار نگذشته برای این نتایج و این اعتراضات توضیحات قانع کننده ای ارائه نماید .
 ایشان که سابقه درخشانی در نتیجه نگرفتن از تیم داری با استیل آذین را هم در کارنامه دارند با پروازی خوانده شدن مدیریت شان  باید توضیحات قانع کننده ای برای هواداران آورده  و در ادامه اقدامات کافی برای گریز از منطقه سقوط از جدول را انجام دهند چرا که این تیم تراکتور است و هیچ شباهتی به اسیل آذین آقای  هدایتی ندارد !!!!!
اینکه چرا بازیکنان نباید حقوق و عیدی شان را دریافت ننموده باشند جای توضیح دارد و بدتر از آن چرا این بازیکنان به دلیل تعویق در پرداخت حقوق شان نباید تمرین کنند هم جای توضیح دارد که آن هم باید خود ایشان توضیح دهند .
اگر جناب مدیر عامل با قانع کردن و صحبت با آنها می توانستند در روند نتیجه گیری نقشی داشته باشند الان شاید تراکتور در چنین وضعیتی به سر نمی برد و خطر سقوط و یا حذف از آسیا را نمی دید .
 صاحب این تیم هواداران این تیم هستند و هر مدیری که در راس کار قرار میگیرد  امانت دار آنست و در مقابل امانت سپرده شده بایستی کاملا پاسخگو باشد .
 در آستانه بازی بسیار حساس تراکتور با سپاهان در تبریز اگر نتیجه لازم گرفته نشود فقط خود آجرلو مسئول است وبازیکنان نیز باید بدانند این فقط پول نیست که ارزش حرفه ای یک بازیکن را می سازد و تعصب و تعهد تا پای جان برای تیمی مثل تراکتور ارزش و معنا دارد همان کاری که کیانی تا به حال انجام داده و بازیکنان دیگر از جمله حاتمی نیز باید آن را در سرلوحه افکارشان قرار دهند ، چون دیر یا زود بازیکنان حقوق شان را هم دریافت خواهند کرد انشاالله
 در این راستا ماهواداران تیم تراکتور انتظار داریم تا بازیکنان با  هم قسمی و باغیرت تمام و با جانفشانی های لازم فردا در میدان حضور یافته و ضمن جبران بازی رفت در اصفهان بازی را با برد به پایان رسانند تا نشان دهند که بازی برای تراکتور بازی برای دل هواداران است نه بازی برای پول تنها .
مدیریت باید بداند که بارکج به منزل نمی رسد و یا به قول مثل دیگر شترسواری دولا دولانمیشه و از این دست مثل هایی که باید برادر آجرلو کاملا حواسش به آنها باشد .
 از دیگر سوی انتظار داریم تا مدیریت با پرداخت حداقل بخشی از حقوق بازیکنان به آنها، بخشی از خشم هواداران نسبت به خود را کاسته و اعتماد سازی کند .
 به امید پیروزی و موفیت و سربلندی تراکتور

انشاالله


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic