در این چند بازی که تراکتور در بازیهای آسیایی انجام داد به جز تعدد پاس ها ی بی ثمر عرضی و رو به عقب و سانترهای بی شمار که رو ی سر مهاجمان فرود نمی آمدند و از هزاران پاس داده شده و دهها کرنر و دهها موقعیت گل خراب شده چیزی عاید تراکتور و هوادارانش نشد تا 

بی ثمرترین و بی بازده ترین تراکتور همه دوران لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شکل بگیرد .
سئوال اینجاست که چرا این همه پاس و حفظ توپ به کمترین گل ممکن منجر شد تا کمترین نتیجه مورد نظر بدست آید؟
جواب ساده است .
 تیمی با چهارطیف بازیکن در این تیم حضور دارند که هیچ کدام مناسب نتیجه گیری نیستند . اول بازیکنانی که جوان و بی تجربه هستد و هنوز کیفیت و تجربه حضور در این تیم بزرگ را ندارند و باید در جایی دیگر تجارب لازم را بیندوزند و با مهارت بالاتر در ترکیب تراکتور حضور یابند .بازیکن کم تجربه بازیکنی ترسو با عدم اعتماد به نفس است که کار تیمی و زحمات دیگر بازیکنان را هم به هدر می دهد .به عبارت دیگر لیگ قهرمان آسیا جای حرفه ای هاست و جای
تجربه اندوزی بازیکنان جوان و کم تجربه نیست !

 دوم طیف بازیکنانی از جنس سرباز فوتبالیست ها هستند که  بی تعارف با ذهنیت سپری کردن ایام سریازی و حفظ ساق ها برای ایام غیر سربازی و به اصطلاح آتیه در خشان خود در این تیم حضور دارند تا با یک تیر دو نشان بزنند ، یک گرفتن کارت پایان خدمت و دوم حفظ آمادگی بدنی و استفاده از نام تراکتور برای بالا بردن قیمت خود درآینده فوتبالی شان !!!
 تمامی پاس های این قبیل بازیکنان هم از روی بی دقتی و رفع تکلیف داده می شد تا گفته شود اینها هم وظایف محوله را به خوبی انجام دادند !!!!!!!

  سوم اما در این بین بازیکنانی از جنس کیانی و ایرانپوریان و حاتمی هم حضور داشتند که با جان و دل برای تیم شان بازی می کردند و از کیفیت و انگیزه لازم هم بر خوردار بودند ولی به دلیل عدم اتصال به حلقه با کیفیت بازیکنان دیگر کارشان بی نتیجه می ماند .
 البته افت بازیکنی مثل ابراهیمی و چهارم خریدهای خارجی کاملا ناموفق  و بنجل دلایل مضاعف دیگری برا ی عدم نتیجه گیری تراکتور بشمار می روند که نشانگر ضعف در بازیکن شناسی و عدم سرمایه گذاری درست در خرید و بکار گیری باریکنان است که از نقاظ ضعف  فاحش مدیریتی باشگاه است .

به هر روی باید این نتایج را به حساب مدیریتی گذاشت که  بنظر میرسد شاید به دلیل دغدغه های دیگر تمرکز کافی را برای حصول و نیل به موفقیت برای تیم و هواداران به ارمغان نتوانستند بیاورند ودر این رابطه باید در مقابل جامعه هواداری پاسخگو  باشند و در صورت احساس نیاز، عذر خواهی نیز بنمایند چرا که این خود یک ارزش در رویایی با ناکامی و اشتباهات صورت گرفته احتمالی می باشد .

 امیدواریم مسئولان استانی و  خصوصا باشگاه بزرگ تراکتور  با دید بازتر برای خاطر دل میلیون ها هوادار این تیم برای فصل آینده تمهیدات کافی  ونه لازم را بیندیشند و ناکامی ها را جبران نمایند  و اگر توان و یا انرژی لازم را در خود نمی بینند عرصه را برای همکاران زبده تر و خبره ترخالی نمایند تا با ایجاد شایسته سالاری  نتایج بسیار آبرو مندانه تری  در خور شان و نام مردم تبریز و آذربایجان و تراکتور گرفته شود.
 انشاالله.


نظرات()   
   
چهارشنبه 15 فروردین 1397 10:48 ق.ظ
مقصر باختهای تراکتور مدیریت غیر بومی وعدم شناخت مدیر عمل از فوتیال می باشد آجرلو 10ساله از فوتبال دوره وبا تفکرات 20سال پیش خودش اومده وتراکتور را به این روزانداخته اون ارز مربی که آورده واین هم از بازیکنانی که خریداری کرده برادر برو کشکت رابساب بزار تراکتور را مردان بومیش هدایت کند که حداقل یه ذره غیرا دارند
ک-م
چهارشنبه 15 فروردین 1397 09:14 ق.ظ
بهجرات بی خاصیترین تیم اززمان صعود به لیگ برتر بود وباعث ناراحتی هواداران شده است
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic