فردا روزی است که همه ایران و آسیا منتظرند تا شکوه تراکتور را که این روزها به دلیل بی تدبیری و اعمال نفوذ دشمنان در AFC کم رنگ شده است را ببینند .  بی شک تراکتور پرشورترین هواداران جهان را دارد و همه دوستان و حسودان  تراکتور به این امر معترف اند .صدای هواداران آسمان را می شکافد و قدرت هواداری واقعی را اثبات می کند امید داریم تا همه عوامل باشگاه و نیروی انتظامی زحمتکش برای این امر تمام تلاش و امکانات خود را بسیج کنند .

ما هواداران تراکتور فردا با حضور عاشقانه خود در ورزشگاه یادگاربار دیگر زنده بودن آرمان های قهرمانی را برای داخل کشور و آسیا فریاد خواهیم زد . مربی رقیب با لحنی که بوی ترس می داد گفته است که ما از حضور هواداران تراکتور و حمایت آنان از تیم شان تراکتور ترسی نداریم وبرعکس این درست، نقطه قوت ما و نقطه ضعف آنها می تواند باشد که ما باید آن را رقم بزنیم .فردا باهر فریاد زانوان حریف لرزان تر خواهد شد وقلب های خودی ها قوی تر.
فردا اولین برد تراکتور با شکوه و عظمت تمام می تواند با حضور هواداران ایجاد شود تا ساغلام و دوستان بعداز بازی مثل همگانی که آمده اند و رفته اند به بی همتا بودن تراکتور در جهان ورزش اذعان  کنند.

فردا هوادار واقعی از هوادار اسمی باز شناخته می شود .
فردا شهر جان می گیرد و به استادیوم یادگار می رود تا نشان دهد که تیم شان برای افتخار آفرینی برای شهر و دیارش ساز و برگ مهیا می کند و همیشه برای این کار انگیزه دارد.

فردا آسمان  ، آبی زمین سبز و سکوها قرمز خواهد بودتا غرورانگیز ترین برد تاریخ تراکتور در آسیا شکل بگیرد .

 انشاالله

 
یاشاسین آذربایجان ،یاشاسین تراکتور ، یاشاسین قیرمیزی  هوادارالار


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic