دردو هفته پیاپی که پیکان در تبریز بازی داشت با دوبرد کارش را به پاین برد تا نشان دهد سرمربی اش جلالی ،همه فکر و زندگی اش را برا ی شناخت و ضربه زدن به تیمهای میزبان  تبریزی به خوبی بلد ست ،کاری که در شرایط عادی برای نتیجه گیری بلد نیست و و نشان داد که حس انتقام و تمرکز برا ی حصول به آن چقدر کار ساز است

در فصول قبل که سرمربی فعلی پیکان کارش را برا ی سرمربیگری در تراکتور آغاز کرد و نتایج گاه و بیگاه خوبی هم میگرفت سرانجام قبل از به پایان بردن فصل با بی تدبیری از این تیم اخراج شد و با قلبی شکسته راهی تهران شد تا در چنین روزهایی نشان دهد که انگیزه انتقام که در وی فرو خورده شده بود چگونه می تواند به یک باره سرباز کند و خو درا نشان دهد .
در اینکه جلالی دارا ی کارشناسی و تحلیل درست از فوتبال است من نگارنده شکی ندارم و دراینکه وی دارا ی خصایص و خصایل انسانی و منش والا نیز هست در آن شکی نیست ولی چیزی که من و امثال بنده را می آزارد عدم بکارگیری از انرژی های مثبتی است که در جای درست و با انگیزه های مثبت ، آن هم از سوی شخصی مثل جلالی است که باید شکل میگرفت و شکل نگرفته است .
بازی بسته و ضد حمله و دفاع اتوبوسی و حرف های آن زمان جلالی در مورد خودش و تیم به نحوی عجیب با این دوبرد مطابقت نشان  می دهد.
ماها تا وقتی به فکر انتقام نباشیم درست کار نمی کنیم .
 کاری که طارمی نیز در الغرافه با بکار بردن خطا و هر کار دیگری هم شده حاضر بود انجام دهد تا نشان دهد درحق وی عدالت اجرا نشده است  و باید او با کسب نتیجه به هر نحوی این امر را نشان دهد .
 برادر عالیشاه نیز درهمین دو روز با لحنی که نشان از حس انتقام دارد سکوت را بر همه چیز ترجیح داده تا بعدا در یک جای مناسب و ویک زمان مناسب حرف خود را زده و زهر خود را بریزد!
 برای این احساسات ناخوشایند و این تصمیم های نادرست که خارج از دایره جوانمردی است متاسفیم و  عالیشاه و جلالی  و همگان و خودم را برای مسئولیت پذیری بیشتر ی و انجام درست تر کارها دعوت می کنم . باشد که تنها خدا راضی باشد .
انشاالله


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic