دیروز در بازی با پیکان، بنظر می رسید که گویا بازیکنان از اول بازی به دنبال تمام شدن هرچه زودتربازی بودند و رغبت آنچنانی برای کسب نتیجه نداشتند . این بی تفاوتی در بازی هر علتی داشته باشد مطلوب هواداران نیست . در این میان باید ایراد کار را درنحوه مدیریت تیم و بازیکنان جستجو کرد 

در اینکه تراکتور از اول فصل از هر آنچه می بایست میداشت محروم شده و نتایج ناخواسته ای که در شان ترکتور نبود  با بازیکنان جوان به دست آمد تا به امروز ادامه داربوده و تبعات نقل و انتقالات تا آخر فصل با این تیم همراه خواهد بود . اما نکته نگران کننده ای که وجود دارد اینست که اگر این نوع بازی ادامه پیدا کند بیم سقوط وجود دارد چرا که تراکتور با پایین جدول فاصله زیادی ندارد و ادامه این نتایج باعث افت روحیه و جنگ روانی بازیکنان با خود برای نتیجه گیری خواهد شد .
به عبارت دیگر عدم اعتماد به نفس بازیکنان از کیفیت کار بازی آنان به گونه ای می تواند کم کند که آنها یک بازی سراسیمه و بی تفکر را در زمین به نمایش بگذارند و این مسئله برای یک تیم مهلک می تواند باشد .
 سرمربی تیم هم باید یک روش بهتر و به روزتر برای نزدیک شدن کل تیم به دروازه حریف و ایجاد خطر برای زدن گل اتخاذ کرده و نفرات و ارنج تیمی را برای زدن گل آ رایش دهد .
 به نظر نگارنده دربازیهای اخیر تیم فقط در میانه میدان اقدام به پاس کاری میکند و در موقع حمله سعی در ارسال توپ از  جناحین و زدن گل دارد که نشان داده این تاکتیک با این بازیکنان اصلا جواب نمیدهد .
خرید های تا به اکنون ناموفق تیم هم مزید بر علت شده تا وقت مفید تیم با این بازیکنان به هدر رفته و نتیجه گیری سخت شود .
اتخاذ یک سیستم 3-3-4در زمین در حمله و تبدیل آن به یک سیستم دفاعی مانند 1-2-3-4 می تواند گره از کار گلزنی و حفظ نتیجه بگشاید .
در طرف دیگر بایستی با شارژ مالی قراداهای بازیکنان روحیه و انرژی بازیکنان میتواند مضاعف شده تا کسب نتیجه تسهیل شود .

 البته حمایت روحی هواداران به عنوان یک بمب انگیزه فراتر از هر عملی برا یکسب برد به تیم کمک خواهد کرد .
 انشاالله


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic