در این که هر تیمی حواشی مربوط به خود را داشته باشد امر غیر منتظره و عجیبی نیست . هر تیمی خواهان و بدخوانی دارد که برایش اشکال تراشی و مشکل ایجاد کنند اما اینکه داخلی ترین و جزئی ترین مسائل یک تیم و باشگاه هر بار به بیرون درز کرده و باعث بروز حتی محرومیت برای بازیکنان خودی میشود بسیار عجیب و غیر منتظره است . 

بازیکنان و سایر عوامل تیم باید به یاد داشته باشند که در جهت منافع تیم نباید هر مسئله ای را که برای رسانه ها بیان و فاش کنند .  تزلزل امنیت روانی تیم و هواداران باشگاه  ،روحیه هواداران و مدیریت تیم را متزلزل کرده و باعث عدم نتیجه گیری مجموعه تیم  می شود .
سرپرست تیم و مدیریت یک بار برای آخرین بار باید این مسئله را برای بازیکنان و سایر عوامل جا بیندازند که حرف ها و مسائل داخلی باشگاه ، نباید به بیرون درز کند  که اگر این کار توسط بازیکنی انجام شود غیر از جاسوسی برای حریفان اسم دیگری رویش نمی شود گذاشت !.
 این روزها بدخواهان تراکتورکه از بازی و غیرت مثال زدنی اسطوره وفاداری تراکتور رنج می برند از هردری وارد میشوند تا این ستون اساسی تیم را با مشکل روبرو کنند ،از شایعه سازی و بهتان گرفته تا.... تا تیم حرکت رو به رشد خود را طی نکند  و موفقیتی به دست نیاورد و در دور باطلی که خرابی اعصاب نتیجه آنست گرفتار آید .
 با مدیریت تیم است که همین امروز اصل راز داری و وفاداری را بار دیگر و تاکید گوش زد کنند و اگر شده تعهد کتبی بگیرند تا تیم از این حیث آسیبی نبیند .

یاشاسین تراکتور 


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 3 اسفند 1396
نظرات()   
   
میثم راه رو خطیبی
جمعه 4 اسفند 1396 05:44 ب.ظ
جاسوس اصلی تیم مدیر رسانه ای تیم هستش
پاسخ تبریز توپچی : افترا نگوییم خدا قضاوت خواهد کرد
سام
جمعه 4 اسفند 1396 12:36 ق.ظ
یه ذره تو نگارشت دقت کن.غلط املایی و جمله بندی خیلی داری
پنجشنبه 3 اسفند 1396 07:23 ب.ظ
جاسوس رختکن تراختور کیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ تبریز توپچی : خودش میدونه برادر.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic