این مثل معروف به وضوح گویای حال تراکتور در نتیجه گیری در لیگ قهرمانان آسیادر مقابل حریفان است  بازی با تملک توپ و داشتن موقعیت های گل خوب ، اما بدون رسیدن به گل.

اینکه چرا با داشتن این همه موقعیت چرا گلی تا به حالا به ثمر نرسیده است حتما بی علت نیست و شاید علت عمده آن عدم اعتماد به نفس در زدن ضربات آخر است .
 بله این تیم تمام کننده ندارد و اگر هم داشته باشد در فرم ایده آل نیست . لیگ قهرمانان آسیا جای آماتورها و جای اشتباهات بچه گانه نیست !جای آزمون و خطاهم نیست . اینجا جای آزمودن بازیکن درارنج و ترکیب تیم هم نیست .
دیروز دفاع تازه وارد تیم سه بار و سایر دفاع های تیم که مایل نیستم نام شان را ببرم حداقل 5 بار اشتباه کردند که نتیجه آن 3 گل برای حریف بود .
 تیمی که می خواهد ببرد و امتیازبگیرد و آبرو برای دیار خود بخرد بایددر محوطه جریمه حریف خطرناک باشد کاری که حریفان تراکتور بلد بودند و تراکتوریها نه .
 بازیکن فوروارد باید فرض کند که شاید این آخرین موقعیتی است که نصیبش می شود و قدر آن را بداند و به راحتی از دست ندهد درست مثل طارمی . اینکه چرا طارمی این قدر خودش را مترصد ضربه زدن به تیم ما کرد در یک چیز است اوبرای نیم فصل 520 هزار دلار فقط برای یک نیم فصل گرفته تا ثابت کند پولی که برایش خرج کرده اند به هدر نرفته است و برای فصل بعد قیمت اش را بالا ببرد و چانه زنی کند .
 از قدیم هم گفته اند که هر چه پول بدهی همانقدر آش خواهی خورد !
 داشتن تملک توپ و خسته شدن بازیکنان و عدم دفاع صحیح تیمی وعدم حمایت از بازیکن در حال دفاع و در حال حمله خودی ،باعث فشار بر بازیکن صاحب توپ ، تر س و متعاقبا اشتباه می شود . خواه این اشتباه توسط مدافع در جلوی دروازه خودی باشد یا توسط مهاجم در جلوی دروازه حریف.
با مروری بر بازی دیروز که خلاصه آن در سایت های گوناگون هم موجود است این بی تفاوتی و عدم حمایت از بازیکن خودی در همه لحظات بازی موج می زد و دلیل آن شاید به دلیلی که طارمی برای گل زدن داشت، برگردد .
 بله بازکنی که سرباز باشد و پول نگیرد محتملا انگیزه آنچنانی برای تمرکز و بازی درست نداشته باشد .
 به عبارت دیگر روی سخن ما با مدیریت تیم جناب آجرلوست که با بازیکنان سرباز بی انگیزه قصد فتح جام رادارند ویا با صرف اندک پولی برای چند بازیکن خارجی نتیجه شاهکاری را انتظار دارند !!

به هرحال یک نفر مثل کیانی پیدا می شود که اسطوره غیرت باشد که برای ماندن تراکتور در برابر شخصی مثل قلعه نوعی بایستد و در هر بازی برای تیم و هوادارانش جانفشانی بکند و سایر بازیکنان ، بیشترشان برای پول بازی می کنند .
تغییر هرساله ترکیب تیم به دلیل سرباز بودن بازیکنان آن هم بدترین کاری است که در حق تیم میشود وناهماهنگی و آشفتگی حرکت تیمی نتیجه منطقی آنست .
 آقایان لطفا این مسائل را دریابید و به تیم و هواداران بهای لازم را بدهید . دیگر هر چقدر غفلت و مسامحه کردید بس است .
 دردها را گفتیم علاج اش هم مشخص است .
تبریز قهرمان قهرمانی می خواهد و آذربایجان و آذربایجانی لیاقتش بالاتر از قهرمانی در ورزش و این حرف هاست .
لطفا بیاندیشید و دریابید.
که فردا دیر است و اعتماد مردم را ازدست میدهید و بالاتراز اعتمادیافت نشود   .
والسلام
 تبریز توپچی


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic