در میان این همه افت و خیز از اول فصل از پنجره انتقالات گرفته تاباخت های ناشی از ضعف بازیکنان و عنایت یک باره مسئولان برای بازی تراکتور در آسیا ، گویا همه به این منظور سازماندهی می شود تا به جای شاد کردن هواداران اععصاب آنها خرد و خمیر شود . 

این همه بازیکن سرباز که اکثر آنها در زمین با بی تفاوتی پاس های بی هدف می دهند و راه می روند تا تیم نتیجه نگیرد از شاهکارهای مدیریتی تیم تراکتور است .
 نیم فصل اول سرمربی جوان تراکتور  گل محمدی از دست اشتباهات بازیکنان جوان و بی تجربه تیم جانش به لبش آمد و در نیم فصل دوم ساغلام بدبخت از دست این همه سرباز بی تفاوت که با بی توجهی فقط پاس های عرضی می دهند و مهاجمان را حمایت نمی کند  وضربات آخر را به جای دروازه به این طرف یا آن طرف می زنند ،نشان از بی تفاوتی یا ناشی گری مدیریت تیم در بستن تیم است . نیازی نیست که یاد آوری کنیم که تراکتور یک تیم معمولی نییست و هرفصل هواداران از این تیم قهرمانی می خواهند .

  آقای آجرلو شما مسئول باخت ها و ناکامی ها و ناراحتی های ما هواداران هستید !
  
حال سئوال اینست که
مسئولان استانی عزیز سیما ،هواداران تراکتور لیاقت  تماشای مستقیم تیم شان را ندارند  ؟
 آیا تراکتور که نماینده ایران در بازیهای آسیایی است نباید بازی هایش از شبکه 3 و شبکه استانی پخش مستقیم شود ؟
 آیا مسئولان ورزش استان از این همه حمایت جانانه هواداران از طول دادن یک فصل برای ترمیم چمن تا دفاع ازحق تیم های فوتبال و فوتسال خسنه نشده اند ؟
 گویا کسی به فکر این تیم و هوادارانش نیست و باخت های این تیم فقط مال هواداران این تیم است و به حساب فوتبال کشور نوشته نمی شود!

 درپایان بازی فوتبال تراکتور- الغرافه، بازی  کارشناسی هم نشد تاشبکه ورزش هم به سفارش بالدستی ها  نشان نشان دهد که گویا این بازی ارزش کارشناسی هم نداشته است و مستقیما به پلی آف لیگ والبال بپردازد  .

 سستی هواداران از حمایت تیم در بازی های لیگ  ،گویا این مسئله را به بعضی ها القا کرده است که دیگرکسی حال هواداری از این تیم  نتایجش را ندارد ، اما باید به استحضار مدیران برسانیم که این نتایج به حساب لیاقت و کار آرایی ایشان هم نوشته خواهد شد امیدواریم که به فکر آبروی کار یخودشان لااقل باشند .
 والسلام


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic