در بازی با الاهلی تراکتور نشان داد که در خود بازی و تاکتیک چیزی از حریف کم ندارد که هیچ بلکه در بسیاری از زمانهای بازی از حریف سرتر بود و تفاوت در نتیجه گیری از عدم اعتماد به  نفس در زدن ضربات آخر بود که حریف عربستانی را برنده از زمین خارج کرد که این خود دلایلی دارد 

مسافرت و طی طریق برای رسیدن به میدان دورتر باعث خستگی می شود که حداقل یک هفته زمان برای سازگاری بدن با شرایط آب و هوایی متفاوت آن هم در حد 30 درجه را می طلبد .
 در ثانی در روزی که تیم مهمان عربستانی یک روز بی درد سر از حیث فشار تماشاگر حریف را پشت سر میگذاشت و از حمایت تیم به ظاهر بیطرف و داوری هم برخوردار بود عوامل یاد شده دست به دست هم دادند تا تیم از هر حیث مورد ظلم  و فشار روانی گرفته  و در نهایت بازنده از زمین خارج شود .
در این اواخر مقایسه ارزش قیمتی بازیکنان هم از سوی برخی سایت ها و افراد مغرض باعث می شود تا ناخود آگاه پای بازیکنان خودی قبل از ورود به زمین بلرزد . تیم منتخب جهان و ستارگان بازنشسته فوتبالی و از این دست تعابیر در فوتبال در زمین فوتبال به اvزنی نمی ارزد  و این تلاش ، زیرکی و همت و غیرت بازیکنان است که نتیجه را برای آنان در پی خواهد داشت .
 البته باید اذعان کنیم  که بازیکنان تمام شده اسمی فوتبال ،که سالهاست بازنشسته شده اند در مقابل یاران باانگیزه و پرنفس  و تاکتیکی و تکنیکی تراکتور روز سختی را در پیش خواهن داشت تا بار دیگر ثابت شود که اسم ها بازی نمی کنند و هیچ چیز حریف غیرت  و تلاش و دقت نمی شود .  امیدوارم بازیکنان این مطالب را نیز خوانده و غرافه را اسیر غیرت مثال زدنی خود سازند .انشاالله
یاشاسین تراکتور با غیرت و افتخار آفرین


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic