در خبرهای امروز 16مرداد 1396 در دیدار با مدیر عامل پرسپولیس وزیر محترم ورزش در اقدامی آشکار حمایت دولت را از قهرمانی پرسپولیس ابراز کرد. این در حالیست که وزارت ورزش تا امروز حمایت قاطع خود را از قهرمانی تیم تهرانی بصورت رسمی اعلام نکرده بود . تیم داری دولت و اعلام حمایت از تیم خ دی این شائبه زشت را به ذهن متبادر می سازدکه

وزارت ورزش برای حمایت از تیم خودی از اعمال فشار برای نتیجه گیری از هیچ وسیله ای فرو گذار نکرده و نخواهد کرد. حمایت قاطع وزیر برای قهرمان شدن تیم پرسپولیس با توجه به اینکه هیچ ابزاری برای اعمال فشار در آسیا مثل داخل کشور وجود ندارد نشان از روحیه وزیر مربوطه برای حمایت از تیم خود برای کسب موفقیت دارد.
استاندارد دوگانه داور در بازی اخیر پرسپولیس و تراکتور در تبریز و حمایت از پرسپولیس در تمامی صحنه ها موید همین حمایت برادر سلطانی فر برای قهرمان شدن دوباره پرسپ لیس در فصل جدید خواهد بود .
 تیم داری به این شکل ،و اعلام حمایت های شفاهی و عملی بالا دستی ها مذموم ترین شکل تیم داری از جیب بیت المال بوده و سلامت روانی تیم ها وهواداران آن ها را مورد مخاطره قرار داده و فلسفه رقابت برای موفقیت را زیر سئوال خواهد برد. البته حمایت از تیم دیگر تهرانی و اصفهانی که روسای فدراسیون واز دست اندرکاران و همه کاره های لیگ هستند این شائبه را بیشتر دامن می زند .
کو چک ترین نصیحت نگارنده به برادران صاحب منصب اینست که نه در بیان و نه در عمل از هیچ تیمی حمایت وجانبداری نکنید.
هواداران و دوست داران فوتبال لطفا بی اعلام نظر خارج نشوند. متشکرم


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic