در بازی خانگی تراکتور و تیم سرخپوش تهرانی داور از اول مسابقه نشنان داد که گویی برایمراقبت از بازی و نتیجه گیری پرسپولیس به تبریز آمده است .

با این اوصاف بنظر میرسد که گویا این بارهم فدراسیون قصددفاع از قهرمانی پرسپولیس را دارد. تجارب فوتبال دوستان نشان می دهد که فدراسیون از اول فصل با حمایت آشکار در داوری بازی ها عملا دوست دارد تا تیم تهرانی ردای قهرمانی را به تن کند .
متاسفانه گفته های آقای قاضی حسن زاده در برنامه فوتبالی 90و سخنان ایشان در مطبو عات نشان داد که دو تیم تهرانی و یک تیم اصفهانی با لابی گری و اعمال نفوذ حقی برای سایر تیم ها قائل نیستند و عوامل آنها در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به این امر دامن زده و آن را تحقق می بخشند . بریدن چند باره سر تراکتور و تیم های دیگر از جمله استقلال اهواز و ذوب آهن در سنوات قبل نیز موید همین مطلب است . سئوال نگارنده اینست که یکی مثل عادل فردوسی پور باید به این سئوال جواب دهد که صرف پر طرفدار بودن یا طرف دار بودن ایشان باید مانع از افشای این حقیقت پردرد شود . از روزی که فردوسی پور سه ساعت از وقت تحلیل فوتبال ایران را به بررسی افت پرسپولیس اختصاص داد پر واضح بود که ایشان و لابی دوستان شان در فدراسیون قصد انجام چه کاری در آتیه لیگ را دارند .
مسخره کردن شعار طرفداران سپاهان که می گفتند ما سپاهانیم و حالاحالاهاقهرمان ،و پوزخندهای معنی دار ایشان و تحلیل معنادار داوری ها به نفع پرسپولیس و استقلال و مظلوم نمایی آنها این حقیقت را بیشتر تقویت و تایید میکند .
حال سئوال اینست که صحت وجود چنین حقیقتی منافاتی با فوتبال پاک ندارد ؟
چرا زحمات و آرزوهای سایر تیم ها باید به صرف نفوذ و حق کشی تیمهای دانه درشت و مفت خور متکی به دولت پایمال شود ؟
آیا پرسپولیس به اندازه تراکتور در فیفا پرونده نداشت ؟چرا همیشه سرما بریده میشود ؟
دخالت عملی و عینی آنها که همیشه حرف اول و آخر را میزنند سر آغاز فساد در فوتبال است . برادران مردم شعور دارند و میفهمند اعتماد مردم را با این کارها نابود نکنید .


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات