این روزها اکثر هر  چه می شنویم خیر بداست که از اردوگاه تراکتوری ها به گوش می رسد .از خیل مصدومان تا تعداد شاکیان و قهر سرمربی  و گوش خواباندن   سایت های مخالف و خوشحالی این سایتها .اما

باید توجه داشت که این همه نابسامانی ریشه در کجا دارد . رمزی مدعی شده است که مسئولان تراکتور شکایت وی و تذکر فیفا را نادیده گرفته اند و ادامه این روند ممکن است در آینده نزدیک  به کسر امتیاز از این تیم بینجامد . سئوال اینست که مدیران تیم چرا از وقایع پیش آمده  قبلی در قبال تیم درس عبرت نمی گیرند ؟اگر فیفا رای به کسر امتیاز بدهند چه کار خواهند کرد؟مگر الان که تراکتور را از انتقالات اول فصل محروم کردند کاری نوانستند بکنند؟گاهی این شائبه به ذهن می رسد که شاید در این تیم افرادی باشند که آگاهانه کاری می کنند تا تراکتور عمدا ضربه بخورد و نتواند هیچ گاه در حد مدعی باشد و هیچگاه نتیجه نگیرد.
در این بین باشگاه باید همیشه برای پاسخگویی به این سئوالات آمادگی داشته باشد . چرا کسانی که کوتاهی هایشان باعث شکستن کمر تیم می شود معرفی و اخراج نمی شوند .آخر تا کی تیم باید چوب بی توجهی و ندانم کاری یک عده بیخیال کار نابلد را بدهد . ما هواداران تراکتور از مدیریت این تیم خواستاریم تا یک بار برای همیشه سستی و اهمال کاری را از هیچ کس نپذیرفته واجازه ندهند روزگار  به کام ورزش دوستان تراکتوری تلخ شود .
 یا علی


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات