اعلام رده بندی برترین تیم های فوتبال قاره و کشور و حضور تراکتورسازی در رده ششم کشور و 51آسیا موجی از تمسخر و تردید در قضاوت های منتشر کنندگان این آمار به دنبال داشت . البته معرفی بهترین فدراسیون فوتبال آسیا چند سال پیش و در دوره تصدی گری برادر کفاشیان معروف به شادابیان بسیا ی از فوتبال دوستان یک قاره را شوک مرگ کرد زمانیکه بدترین نتایج تمام ردهای سنی برای فوتبال ایران رقم میخورد اما حکایت مرا با آمار دلخوش کن هادر این دیار گویا که قصد تمام شدن ندارد . باور ندارید از فردوسی پور و دوستان فدراسیون پورش بپرسید .

تیم محبوب آذربایجان که در این 8سال حضور همیشه در صدر مدعیان قهرمانی قرار داشته با دخالت های نهان و آشکار حداقل سه مقام قهرمانی و چندین  صعود به آسیا را از دست داده است . بامبول بازی های تمام نشدنی فدراسیون ،سازمان لیگ ،داوران و کمیته داوران و چراغ سبز های مکرر مسئولان ورزش به فیفا و ای اف سی در مجازات و محرومیت های این تیم همیشه مظلوم گویا تمامی ندارد. در آخرین رده بندی تراکتور در رده یازده آسیا و رده اول امتیازی ایران قرار داشت . حالا با چه حساب و کتابی ششم ایران و پنجاه و یکم ایران شده ،خود حکایتی خواندنی و عبرت گرفتنی میتواند باشد .
اما بایستی یک نکته را به مسئولان ورزشی و غیر ورزشی استان مان عرض کنیم که تعصب خودی بودن به شما ها نیز می رسد نه آنها که حریف یا دشمن اند و چشم دیدن افتخارات و سربلندی ما را ندارند . اعتراض به حقوق فرهنگی ،معنوی ،ورزشی و ... حق ماست.
 گویا بعد از محرومیت نقل و انقالات برای تراکتور ، در فکر بعضی ها زمزمه زمینه سازی های دیگر برای حذف این تیم ازفوتبال جدی به نظر می رسد . اما آنها که با فوتبال و عشق جمله می سازند این امر را نشدنی و محال می دانند.
سرمای تبریز سوزناک و زمستان هایش بس طولانی است اما در این دیار کسی خواب زمستانی را به یاد ندارد . هواداران بیدارند و بیدار می مانند تا کسی خواب تضعیف یا نابودی تیم شان را نبیند .
یاشاسین تراکتور


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic