در حالی که این روزها هواداران تراکتور با هزاران امیدو آرزو در پی تیم رویایی تراکتور برای قهرمانی هستند اما بعضا تعدادی از بازیکنان و سرپرستان تیم همشهری 

که از آوردن نام شان فعلا می گذریم ناخواسته در پی به نا آرامی کشیدن جو رو به پیشرفت اردوی تراکتور برآمده اند . حال این گفته ها با چه نیتی انجام میگیرد در هر حال در راستای منافع تیم اول شهر تبریز و استان نیست . امیدواریم دونفری که بسیاری از هواداران ناگفته نام شان را می دانند از این عملکرد نامطلوب دست بر داشته و فارغ از هر رقابتی با تراکتور به فکر رفاقت با این تیم باشند . . ماشین سازی تیم قابل احترامی است ولی این را باید دانست که تیم اول تبریز در حال حاضر تراکتور است و نباید هیچ تبریزی و آذربایجانی به خود این اجازه را بدهد که در صدد تخریب یا ایجاد حاشیه برای این تیم برآید .

 البته این تذکر صرفا از روی دوستی و همشهری گری داده شد ولی اگر حاشیه سازی ادامه پیدا کند تبعا هردوتیم مخصوصا ماشین سازی از این اظهار نظرهای تفرقه افکنانه ضربه خواهد دید . امیدواریم هرسه تیم تبریزی هوای هم را داشته باشند و اجازه ندهند تا اغیار از این تفرقه سوئ استفاده کنند . 


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic